Bosna a Chorvatsko na kajaku

Termíny se připravují
CENA: 7 990 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Kajakářský výlet do Bosny a Chorvatska

Akce pro všechny mírně pokročilé kajakáře v termínu, kdy je v Bosně a Chorvatsku ještě teplo a pro kajakáře dost vody. Vaši instruktoři to tady dobře znají a tak můžou vybírat ty nejzábavnější úseky, místňáci vás rádi přivítají a ochotně připraví něco na rožni a v partičce si určitě všechno skvěle užijete. Jedeme úplně na pohodu, je to výlet na konec kajakářské sezony a i když jen na pár dní, bude stát určitě za to. Zastavíme v Bihači na nějaké čevapi a dokoupení zásob i ve Slunji, protože jedeme kolem a byla by škody si soustavu mlýnů neomrknout.

úterý: 17:00 odjezd a přesun do Bosny.
středa: spodní UNA
čtvrtek: SANA
pátek: horní UNA, přesun do Chorvatska.
sobota: MREŽNICE nebo KORANA
neděle: sprášíme horní MREŽNICI a mažeme domů.

Termíny se připravují

Cena zájezdu 7 990 Kč zahrnuje

  • dopravu mikrobusem
  • 2 instruktory s licencí
  • pojištění CK proti úpadku
  • CENA NEZAHRNUJE: kempy asi 30 €, kajak a výbavu - předpokádáme, že už jste investovali do vlastního. Ale jestli něco chybí, nevadí, můžeme půjčit za kamarádskou cenu.

Další informace

Nástupní místa: Pardubice, Praha, Brno. Další nástupní místa na trase je možné domluvit.
Stravování: část potravin z domova. Čerstvé pečivo, zeleninu, víno atd. koupíte na místě za ceny jako u nás nebo nižší. Když zajdete do hospody, tak se za 8 - 10 € bohatě najíte.
Nákup vlastního vybavení: využijte klientskou slevu ve vodáckém obchodě CVOK SPORT, informujte se u Karla Vakovského na tel: 604 277 586. www.cvoksport.cz
Pojištění léčebných výloh v zahraničí: je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 30 Kč/den pro dospělé, 15 Kč/den pro děti do 15 let.