MENU

Bosna a Chorvatsko na kajaku

23. 9. - 28. 9. 2021
CENA: 7 990 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Kajakářský výlet do Bosny a Chorvatska

Akce pro lehce pokročilé kajakáře v termínu, kdy je v Bosně a Chorvatsku ještě teplo a pro kajakáře už zase voda. Vaši instruktoři to tady dobře znají a tak můžou vybírat ty nejzábavnější úseky, místňáci vás rádi přivítají a ochotně připraví něco na rožni a v partičce si určitě všechno skvěle užijete. Jedeme úplně na pohodu, je to výlet na konec kajakářské sezony a i když jen na pár dní, určitě bude stát za to. Zastavíme v Bihači na nějaké čevapi a dokoupení zásob i ve Slunji, protože jedeme kolem a byla by škody si soustavu mlýnů neomrknout. V úterý je svátek, tak potřebuješ jen 2 dny dovolené.

1. den: 17:00 odjezd a přesun do Bosny.
2. den: spodní UNA
3. den: VRBAS
4. den: horní UNA, přesun do Chorvatska.
5. den: MREŽNICE nebo KORANA
6. den: sprášíme horní MREŽNICI a mažeme domů.
Kód Termín Cena zájezd
741 23. 9. - 28. 9. 2021 7 990 Kč objednat

Cena zájezdu 7 990 Kč zahrnuje

  • dopravu mikrobusem
  • 2 instruktory s licencí
  • pojištění CK proti úpadku
  • CENA NEZAHRNUJE: kempy asi 30 €, kajak a výbavu - předpokádáme, že už jsi investoval do vlastního. Ale jestli něco chybí, nevadí, můžeme půjčit za kamarádskou cenu.

Další informace

Náročnost řek: zkušenosti ze začátečnického kurzu na Jizeře by ti nestačily, ale pokud k nim máš i nějaký kanál, tak to už by šlo! Zvládnutí eskymáka je vždycky výhodou, ale není podmínkou.
Nástupní místa: Pardubice, Praha, Brno. Další nástupní místa na trase je možné domluvit.
Stravování: část potravin z domova. Čerstvé pečivo, zeleninu, víno atd. koupíte na místě za ceny jako u nás nebo nižší. Když zajdete do hospody, tak se za 8 - 10 € bohatě najíte.
Nákup vlastního vybavení: využijte klientskou slevu ve vodáckém obchodě CVOK SPORT, informujte se u Karla Vakovského na tel: 604 277 586. www.cvoksport.cz
Pojištění léčebných výloh v zahraničí: je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 30 Kč/den pro dospělé, 15 Kč/den pro děti do 15 let.