MENU

Ferraty, rafting a Area 47, Haiming

Termíny se připravují
CENA: 11 350 Kč
OBTÍŽNOST: Těžká

Rafting, ferraty a adrenalinový park Area 47

Hvězdicově z jednoho kempu. Po večerech grilpárty a další doprovodný program. To všechno vám zajistí perfektní duševní relax. Po fyzické stránce si ale moc neodpočinete, dostanete totiž pěkně do těla. Zájezd je omezen na max. 16 účastníků.  

1. den: odpoledne odjezd do kempu v Rakousku.
2. den: rafting v TÖSENER SCHLUCHTU. Pár kilometříků na rozpádlování a rozhýbání než do toho vlítnem. Po obídku techničtější rafting na SANNĚ.
3. den: kratší zajištěná cesta SÖLDEN – MOOSALM a výhledy na celý ski resort Sölden. Naučíte se nebo osvěžíte základní dovednosti pro pohyb na ferratách a ošaháte si lezecký terén. Odpoledne snad nejhezčí klettersteig v Ötztalských Alpách, STUBEINFALL. Obtížnost se pohybuje kolem písmena B. Cesta je velice pěkně zajištěná a osazena mnoha stupy, lezení v kolmé velice vzdušné stěně zakončené traverzem nad hranou téměř 300 m vysokého vodopádu. Večer relax v lesním bazénu.
4. den: raftový trénink na vlnách IMSTER SCHLUCHTU a odpoledne kratší ferrata Klettersteig Geierwand bei Haiming, náročnost C, koupačka v náhorním jezeře Piburger See
5. den: prohlídka exponované Tyršovy soutěsky a rafting na ÖETZU. Největší obtížnost, která se dá ještě v Rakousku na raftu jezdit, divoká voda pro vyježděné rafťáky. Rychlá, bouřící masa vody a některým válcům je lepší se vyhnout. Navečer přijdete o poslední zbytky sil v adrenalinovém aquaparku AREA 47 (nejhustší aquapark v Evropě - klidně se můžete nechat vystřelit z vodního děla...)
6. den: ferrata LEITE KLETTERSTEIG. Lezení ve vápencových plotnách s úchvatným výhledem na údolí. Absence umělých stupů pro nohy dodává cestě určitou volnost, ale náročnost je B, takže to dá i ten, kdo na ferratách začíná. Návrat domů do 23:00.

Termíny se připravují

Cena zájezdu 11 350 Kč zahrnuje

  • dopravu
  • rafting a ferraty s profi instruktory
  • 5x kemp
  • zapůjčení vybavení  - vodácká bunda, vesta, přilba
  • pojištění CK
  • VLASTNÍ DOPRAVA:  sleva 600 Kč.
  • PŘÍPLATEK: neopren a neoprenové boty 200 Kč. Zapůjčení ferratového setu 240 Kč.
  • PLATÍ SE NA MÍSTĚ: rakouské poplatky za rafting 20 €. Vstup do Aquaparku 12 € na 2 hodiny.

Další informace

Nástupní místa: Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha, Beroun, Plzeň. (Trutnov a Jaroměř na dotaz).
Doprava: minibusem nebo mikrobusem, max. 16 účastníků. Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu.
Vlastní doprava: do kempu můžete přijet v úterý kdykoliv do 22:00. Spolu se sejdeme ve středu ráno před recepcí v 9:30.
Ubytování:  ve vlastním stanu, po celou dobu v luxusním kempu s restaurací.
Stravování: z vlastních zásob, v restauraci a 2x si od nás můžete k večeři objednat steak.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí:  můžeme vám ho zařídit od pojišťovny Uniqa. Zahrnuje i storno zájezdu, nově i pro případ onemocnění Cov-19. Podrobné podmínky a pojistné limity naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 50 Kč/den.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky do 7 dní před odjezdem. Je v nich čas odjezdu, upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, typy na stravování atd.
Dárek pro vodáka?