MENU

Jarní Vltava z Rožmberku

Termíny se připravují
CENA: 1 690 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Nejoblíbenější úsek Vltavy a průjezd centrem Českého Krumlova (Unesco). V květnu je dojem z Vltavy úplně jiný než o prázdninách.  Teď sem jezdí vodáci, kteří chtějí volnou řeku a žádné čekání ve frontách před jezy. Všude je taky víc klidu a kempaři se na vás vyloženě těší.  Všechny kiosky kolem řeky ještě otevřené nebudou, ale to vůbec nevadí.  V kempu Na Pískárně jsou venkovní kryté přístřešky, bufet a hospoda. Jestli se vám nechce do stanu, můžete si pronajmout 4 lůžkovou chatku. Pokud necháte auto doma a přijedete v pátek vlakem do Vyššího Brodu, dejte předem vědět a na nádraží vás vyzvedneme.

1. den: navečer příjezd do kempu Na Pískárně a ubytujeme se tady na celý víkend.

2. den:  snídaně a po snídani vyjedeme na start do Rožmberku.  Hned na začátku nás čeká 1 krásně sjízný jez a do kempu Na Pískárně  to budeme mít 16,5 km. Večer oheň, hospoda...co kdo má rád.
3. den: ráno se sbalíme a po snídani převezeme auta na konec Českého Krumlova. S řidiči se vrátíme a jdeme na vodu. Etapa je dlouhá jen necelých 12 km, ale sjedeme si 7 jezů a vorových propustí. První bude Pečkovský mlýn hned ve Větřní. Šest ostatních už patří ke krumlovským - Konopa, Na Rechlích, U Lyry, Mrázkův mlýn, U Jelení lávkyU jatek. I se zastávkou v centru Krumlova a pauzou na oběd jsme v cíli do 16 hodin.

Termíny se připravují

Cena 1 690 Kč zahrnuje

  • dopravu lodí a převoz zavazadel
  • 2x kemp
  • 2x snídani
  • místo na lodi/raftu (co si vyberete), pádlo
  • vodáckou bundu, vestu, do lodi barel
  • svoz řidičů zpět k autům
  • péči organizátora
  • pojištění poškození zapůjčeného vybavení
  • DĚTSKÁ CENA: do 15 let 1390 Kč.
  • Cena nezahrnuje: parkovné aut.

Další informace

Sraz: v pátek do 22:00. Kdo nestíhá přijet v pátek, tak v sobotu do 9:30.
Doprava: vlastní.
Ubytování: ve vlastních stanech v kempu nebo v chatce. Poplatek za 4 lůžkovou chatku = 1400 Kč za 2 noci, 800 Kč za 1 noc.
LODĚ, KTERÉ MÁTE NA VÝBĚR
Nafukovací kánoe, kajaky, rafty:
Pálava (2 sedačky), Rio (3 sedačky), Baraka (2 sedačky)
kajak Safari, kajak K1 a kajak pro dva K2
raft Colorado pro 4 - 6 vodáků
Plastové kánoe:

Vydra (2 sedačky), Samba (2 sedačky + 1 pěnová pro dítě do 40 kg) Samba velká rodinná (3 sedačky + 1 pěnová pro dítě do 40 kg

Úrazové pojištění trvalých následků a storna včetně Covidu: zájemcům můžeme uzavřít úrazové pojištění trvalých následků, nově včetně úhrady 80% storna ze zdravotních důvodů, včetně Covidu od pojišťovny Uniqa, a. s. Denní sazba pro dospělého je 25 Kč, pro děti do 15 let 21 Kč.