MENU

Kajak kemp v Českém Vrbném

Termíny se připravují
CENA: 5 850 Kč
OBTÍŽNOST: Střední

Kajak kemp v Českém Vrbném

Výuka nováčků nebo trénink pokročilých bude probíhat na umělém slalomovém kanále v Českém Vrbném. Kanál je rozdělený na tři sekce podle obtížnosti. Horní úsek je vhodný pro mírně pokročílé, spodní pro začátečníky a prostřední část je super ježdění na divoké vodě pro pokročilé kajakáře. Protože kanál leží přímo na cyklostezce, nabízí se spousta zábavy po tréningu. Na kolech, longboardech či bruslích můžete vyrazit na prohlídku zámku Hluboká nad Vltavou, do Českých Budějovic, do lanového centra, na koupačku do rybníka, na letiště, do hospody, na koníčky, na hřiště, ... bereme s sebou i paddleboardy, tak se můžeme na kanále vyřádit dosyta. Budeme bydlet v hezkém kempu přímo ve sportovním areálu, je tady restaurace, dětské a nohejbalové hřiště a půjčovna sportovního vybavení. Můžete vzít i nepádlující členy rodiny a udělat si společný sportovně - relaxační výlet, ve Vrbném se nebude nudit nikdo!

čtvrtek: v 10 hod sraz u kanálu, ubytování v kempu, rozdělení do skupin podle zdatnosti, odpoledne pádlování do odpadnutí
pátek: dopoledne voda, oběd, odpoledne voda, navečer paddleboard
sobota: dopoledne voda, oběd, odpoledne voda nebo výlet do lanového centra, na Hlubokou, do Budějic, ... odpočinek
neděle: dopoledne voda, oběd,   odpoledne paddleboardy nebo trénink na vodě, odjezd domů

Termíny se připravují

Cena 5 850 Kč zahrnuje

  • kurzovné
  • kajakářského instruktora
  • půjčovné kajaku, šprajdy, pádla, vesty, bundy a helmy
  • půjčení paddleboardu a pádla po dobu trvání kurzu
  • dopravu mikrubusem 
  • dopravu kajaků a vybavení na kanál
  • ZDARMA: půjčovné neoprenu a bot
  • SLEVA: vlastní kajak a vodácké vybavení 600 Kč
  • SLEVA: za vlastní dopravu 300 Kč
  • CENA NEZAHRNUJE: kempovné, poplatek za kanál 

Další informace

Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Příbram a Písek nebo Benešov a Tábor.
Doprava naším mikrobusem nebo vlastní, autem nebo vlakem a MHDéčkem do stanice České Vrbné.
Ubytování přímo u kanálu v kempu nebo v hostelu. Kemp stojí 70 Kč za noc a dospělého, 50 Kč za stan, 50 Kč za auto, hostel Loděnice podle typu pokoje za 270 Kč - 420 Kč za noc. https://raftingcb.cz/hostel-lodenice/
Poplatek za kanál není zahrnut v ceně kurzu, abyste si mohli naplánovat pádlování podle svých sil a chutí. Cena vstupu na kanál je 120 Kč za půl dne, 200 Kč za den.
Stravování z vlastních zásob nebo v hospodě.
Kajaky máme od výrobců Železný, Dagger, Perception a tak se nemusíte bát, že bychom snad neměli kajak úplně na každou postavu.
Úrazové pojištění trvalých následků: zájemcům můžeme uzavřít úrazové pojištění trvalých následků od pojišťovny Uniqa, a. s. Denní sazba pro dospělého je 15 Kč, pro děti do 15 let 10 Kč.