MENU

Kajak kemp ve Vrbném na víkend

Termíny se připravují
CENA: 3 290 Kč
OBTÍŽNOST: Střední

Kajak kemp ve Vrbném na víkend

Pro méně šťastné kajakáře, kterým povinnosti nedovolí jet pádlovat na 4 dny, nabízíme dvoudenní variantu. Připojíte se ke skupině, která bude jezdit od čtvrtka, ale stejně budete rozděleni do skupin podle schopností - začtečníci budou trénovat nejprve na spodku, mírně pokročílí nahoře a zkušení jezdci uprostřed kanálu. V neděli se třeba prokoušete naprostředek všichni! Určitě bude i čas na jinou zábavu, než vodačení. Na kolech, longboardech či bruslích můžete vyrazit na prohlídku zámku Hluboká nad Vltavou, do Českých Budějovic, do lanového centra, na koupačku do rybníka, na letiště, do hospody, na koníčky, na hřiště, ... bereme s sebou i paddleboardy, tak se můžeme na kanále vyřádit dosyta. Budeme bydlet v hezkém kempu přímo ve sportovním areálu, je tady restaurace, dětské a nohejbalové hřiště a půjčovna sportovního vybavení. Můžete vzít i nepádlující členy rodiny a udělat si společný sportovně - relaxační výlet, ve Vrbném se nebude nudit nikdo!

Termíny se připravují

Cena 3 290 Kč zahrnuje

  • kurzovné
  • kajakářského instruktora
  • půjčovné kajaku, šprajdy, pádla, vesty, bundy a helmy
  • půjčení paddleboardu a pádla po dobu trvání kurzu
  • dopravu kajaků a vybavení na kanál
  • SLEVA: vlastní kajak a vodácké vybavení 350 Kč
  • PŘÍPLATEK: neopren a boty 200 Kč.
  • CENA NEZAHRNUJE: kempovné, poplatek za kanál 

Cena 1 850 Kč zahrnuje to samé na jeden den.

SLEVA: vlastní kajak a vodácká výbava 150 Kč.

PŘÍPLATEK: neopren a boty 100 Kč.

Další informace

Doprava vlastní, autem nebo vlakem a MHDéčkem do stanice České Vrbné. Můžete přijet už v pátek večer.
Ubytování přímo u kanálu v kempu nebo v hostelu. Kemp stojí 70 Kč za noc a dospělého, 50 Kč za stan, 50 Kč za auto, hostel Loděnice podle typu pokoje za 270 Kč - 420 Kč za noc. https://raftingcb.cz/hostel-lodenice/
Stravování: přes den to bude chtít velkou sváču, oběd si dáme v hospodě.
Sjízdnost: kurz se koná na umělém slalomovém kanále, je tedy zajištěn stabilní vodní stav.
Poplatek za kanál není zahrnut v ceně kurzu, abyste si mohli naplánovat pádlování podle svých sil a chutí. Cena vstupu na kanál je 120 Kč za půl dne, 200 Kč za den.
Kajaky: máme kajaky výrobců Železný, Dagger, Perception a tak se nemusíte bát, že bychom snad neměli kajak úplně na každou postavu.
Pojištění trvalých následků úrazu: zájemcům můžeme uzavřít úrazové pojištění trvalých následků od pojišťovny Uniqa, a. s. Denní sazba pro dospělého je 15 Kč, pro děti do 15 let 10 Kč.