Kajak škola na kanále v Brandýse

Termíny se připravují
CENA: 3 290 Kč
OBTÍŽNOST: Střední

Kajakářská škola na kanále

Přijeď na kanál do Brandýsa nad Labem na víkend nebo jen 1 den.  Ze začátečníků budou pokročilejší jezdci, pokročilejší se zdokonalí a potrénují třeba před náročnějšími akcemi. Ježdění na kajaku není pro salámisty, musíš mít chuť učit se, nebát se, přestat dělat chyby, zabojovat.

Víkend intenzivního pádlování je určený

1) Pro začátečníky s dobrou kondicí a velkou chutí - seznámíte se s kajakem a vybavením, vysvětlíme si pár nejzákladnějších věcí teoreticky, předvedeme základní záběry a náklony.  Začátky jsou vždycky těžší, ale pod vedením instruktorů začnete kajak na klidné vodě brzy ovládat.
Po zvládnutí kajaku na klidné vodě trénujeme ve spodní části kanálu a nacvičujeme náklony, zavěšování, nájezdy do proudu a výjezdy z proudu,   traverzování. Až to zvládnete, jdeme na celý kanál a trénujeme dál. Naučíte se správně plavat v divoké vodě, nacvičíte sebezáchranu a odlovení kajaků.

2) Pro mírně pokročilé jezdce, kteří jdou po krátké teoretické přípravě rovnou na kanál. Rozjezdíme se a trénujeme sebevědomější jízdu, důslednost a přesnost provádění kajakářských dovedností. Zopakujeme zásady bezpečného chování, ježdění ve skupině,  sebezáchranu a nácvik řešení krizových situací, práci s lanem atd. 

Termíny se připravují

Cena 3 290 Kč zahrnuje

  • kurzovné
  • kajakářské instruktory
  • zapůjčení vybavení - kajakářská bunda, vesta, přilba
  • zapůjčení kajaku, špricky a pádla
  • dopravu kajaků a vybavení na start a z cíle
  • pronájem kanálu
  • SLEVA: vlastní kajak a vodácká výbava 350 Kč.
  • PŘÍPLATEK: neopren a boty 200 Kč.

Cena 1 850 Kč zahrnuje to samé na jeden den.

SLEVA: vlastní kajak a vodácká výbava 150 Kč.

PŘÍPLATEK: neopren a boty 100 Kč.

Další informace

Doprava vlastní, autem nebo vlakem. Z Prahy Černého Mostu to sem máte 15 km, z Hradce Králové 90 km, z Mladé Boleslavi 39 km, z Kladna 55 km....
Ubytování v nedalekém kempu Kačer. Kempovné není v ceně, stojí 75 Kč/noc, auto 50 Kč/noc, malý stan 78 Kč/noc. Chatka 4 lůžková 1000 Kč/noc.
Stravování: přes den to bude chtít velkou sváču, oběd si dáme v hospodě.
Sjízdnost: kurz se koná na umělém slalomovém kanále, je tedy zajištěn stabilní vodní stav.
Kajaky: máme kajaky výrobců Železný, Dagger, Perception a tak se nemusíte bát, že bychom snad neměli kajak úplně na každou postavu.
Pojištění trvalých následků úrazu: zájemcům můžeme uzavřít úrazové pojištění trvalých následků od pojišťovny Uniqa, a. s. Denní sazba pro dospělého je 15 Kč, pro děti do 15 let 10 Kč.