MENU

Kurz SUP na divoké vodě a ferraty pro začínající, Rakousko. Doprava s námi nebo vlastní. ( 4 dny )

1. 7. - 4. 7. 2023
CENA: 7 850 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Padleboardy na řekách a ferraty  v okolí jezera Traunsee  hvězdicově

Pro koho to je? Na paddleboardu pro každého, koho už nebaví pádlovat na rybníku nebo českých řekách a chce se posunout dál. Ferraty jsou jednoduché, takže na ně klidně může i úplný nováček a stačí normální kondička rekreačně sportujícího člověka. Co děti? Od 14 let ano, pokud už stejně jako vy pádlovaly.

1. den: ráno odjezd do Rakouska do oblasti Solné komory k vodám jezera TRAUNSEE, ubytování v kempu na 3 noci. Odpoledne příprava paddleboardů a rozpádlování na jezeře.
2. den: ráno přejezd na start první řeky TRAUN. Celodenní plavba po mírně tekoucí řece s několika peřejnatými místy, která jsou jako dělaná pro nácviky základních dovedností jízdy na paddleboardu na divoké vodě.
3. den: ráno přejedeme k jezeru TRAUNSEE,   kde se vydáme na celodenní pohodovou ferratu vedoucí po úbočí úchvatné hory Traunstein. Ferrata stoupá přímo od jezera a končí u horské chaty Traunsteinhaus, kde se můžeme občerstvit a poté nás budou čekat výhledy na jezero a cesta zpět.

4. den: ráno se sbalíme a přesuneme se na spodní úsek řeky STEYR.  Řeka je v tomto úseku vodnatější. To je pro paddleboardy super.  Nemusíme se bát, že bychom někde škrtali o dno a pokračujeme v tréninku vodáckých dovedností.  Po splutí vyrazíme domů. Na hranice to máme 100 km, takže stíháme Prahu do 22:00.

Kód Termín Cena zájezd
814 15. 6. - 18. 6. 2023 Obsazeno
817 1. 7. - 4. 7. 2023 Obsazeno
835 7. 9. - 10. 9. 2023 7 850 Kč objednat

Cena 7 850 Kč zahrnuje

  • dopravu mikrobusem
  • 3x kemp
  • vodáckou bundu, vestu, helmu
  • paddleboard máš buď svůj, nebo ti můžeme půjčit. Na řeky nejsou vhodné paddleboardy s dlouhou flosnou. Doporučujeme paddleboard českých značek: Padboards, Tambo. 
  • přátelskou a profesionální péči instruktorů
  • pojištění zapůjčeného vybavení pro případ poškození
  • pojištění CK proti úpadku
  • SLEVA: vlastní doprava 800 Kč.
  • ZDARMA: ferratový set.
  • PŘÍPLATEK: neopren 200 Kč, neoprenové boty 100 Kč.

Pozn: na akci není možné uplatnit jiné slevy.

Další informace

Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice. (Ostatní místa na trase na dotaz).
Doprava: 9 místnými mikrobusy nebo vlastní dopravou.  Při nástupu v  Pardubicích si můžete nechat zaparkované auto u našeho skladu.
Ubytování:  na 3 noci v jednom kempu, potřebujete  svůj stan, karimatku, spacák. 
Jídlo: vlastní vaření a třeba v kombinaci s jídlem v hospodě.  Na 2 večeře si od nás můžete objednat grilování.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí: je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu z důvodu nemoci. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 40 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 23 Kč/den.
Propozice k odjezdu zasíláme elektronicky do 10 dní před odjezdem. Je v nich čas odjezdu, upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, tipy na stravování atd.
Dárek pro vodáka?