Lech a Isar, Bavorskou Aljaškou na kánoi

Termíny se připravují
CENA: 4 990 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Vodácký zájezd do Německa na Lech a Isar

LECH v Tyrolsku a ISAR v "Bavorské Aljašce".

Nedaleko rakousko-německých hranic je krajina, která jako by vypadla z  knížek Jacka Londona a říká se jí bavorská nebo středoevropská Aljaška. A touto nádhernou přírodou protéká Isar mezi písčitými břehy s nízkým porostem zakrslých dřevin a letitých borovic. Náročnost obou řek je většinou WW 2+, spodní Isar pak nepřesáhne WW 3. Máme sem delší cestu než na Salzu, ale stojí to za to!

1. den: po obědě odjezd do kempu, příjezd do 22:30, ubytování na 2 NOCI.
2. den: splutí LECHU tyrolskou krajinou pastvin a kýčovitých vesniček s výhledy na panorama Allgäuerských Alp. Prohlídka soutěsky Leutaschklamm, pak relax a pro zájemce grilpárty.
3. den: splutí ISARU - úsek si vybereme podle vody. Horní ISAR  je svižnější voda, peřejky ve vápencových soutěskách údolí Hinterautal. Spodní  ISAR je širší, s průjezdy mezi kameny. Končíme v kempu, dáme oběd, sbalíme a do 23:00 jsme v Praze.

Termíny se připravují

Cena zájezdu 4 990 Kč zahrnuje

  • dopravu a program
  • přátelskou a profesionální péči instruktorů na vodě
  • 2x kemp s dobrým zázemím
  • zapůjčení vybavení - vodácká bunda, vesta, přilba
  • zapůjčení samovylévací kánoe, pádlo
  • pojištění zapůjčeného vybavení pro případ poškození
  • pojištění CK proti úpadku
  • VLASTNÍ DOPRAVA:  sleva 500 Kč.
  • DĚTI 13-15 LET: sleva 300 Kč (se zkušenými rodiči)
  • PŘÍPLATEK: neopren a boty 200 Kč.

Další informace

Nástupní místa: Pardubice (12:00), Hradec Králové, Poděbrady, Praha (13:30), Beroun, Plzeň (15:00). Trutnov a Jaroměř na dotaz.
Doprava: minibusem, max. 17 účastníků. Při odjezdu  z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu.
Vlastní doprava: do kempu můžete přijet kdykoliv během pátku, nejpozději do 22:00. Počítejte s tím, že když nebude volné místo v naší dopravě, budete svým autem jezdit i během programu a s námi jede jenom řidič. Jinak si auta se svozem vzájemně pomáhají.
Ubytování:  ve vlastním stanu v rodinném kempu s dobrým sociálním zázemím.
Stravování: vlastní vaření, na sobotní večeři si můžete objednat grilovaný steak.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí pro vodu do WW 3: je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu. Sazba je 30 Kč/den, 15 Kč/den pro děti do 15 let.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky nejpozději 7 dní před odjezdem. Najdete v nich čas odjezdu a upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, potravin a typů na stravování, případné upřesnění programu atd. Dojde-li ke změně oproti katalogu je informace v těchto materiálech rozhodující. V případě zásadních změn jsme povinni postupovat podle VOP.
DÁREK:
rádi vám připravíme Dárkový poukaz s obrázkem Káji Saudka.