MENU

Ohře z Tršnice, dovolená na vodě bez starostí. Snídaně a kempy v ceně.

Několik termínů
CENA: 3 790 Kč
OBTÍŽNOST: Velmi lehká
OHŘE teče od Krušných hor v lesnatých údolích. Na lodi projedete PP Údolí Ohře,  CHKO Slavkovský les,  NPR Svatošské skály,  CHKO Střední Poohří a přidejte si historické památky v okolí řeky. Vodácká náročnost: nízká, Ohře je vhodná i pro začínající vodáky a rodiče s dětmi.
 
1. den: ráno sraz v kempu v Kynšperku nad Ohří a v 11:03 vyjedete společně vlakem do Tršnice. My zatím převezeme lodě na start.  Výlet začneme vodáckým školeníčkem nejprve na souši a pak hned na vodě, probereme bezpečnost a všechno co vás na vodě čeká. Plavba z Tršnice zpět do kempu v
Kynšperku, cestou zastávka na oběd v hospodě. Délka trasy 16 km. 
2. den: snídaně,   přesun aut do cíle plavby a po návratu řidičů jdeme na vodu, takhle to budeme dělat každý den.
Ohře nás lehkými meandry povede krásnou přírodou CHKO Slavkovský les.  V Šabině si opatrně sjedeme jez a dáme pauzu na oběd. Dokončíme plavbu na vodácké tábořiště Dronte na okraji Sokolova, 15,5 km.
3. den: pokračujeme v plavbě. Projedeme Sokolovem a pak nádherným údolím do Královského Poříčí PP Údolí Ohře na vodácké tábořiště Dronte v Lokti, 13 km. Navečer si můžete vyjít na středověký hrad Loket,   je to pěšky kousek.
4. den: pokračujeme v úseku Loket - Karlovy Vary. Cestou se stavíme v NPP Svatošské skály. Žulový masív je rozpukán do desítek mohutných jehlanů, skalních pilířů a nekonečných proláklin. Nejlépe si tohle úchvatné skalní divadlo prohlédnete z mostu a druhé strany řeky a při troše fantazie sami poznáte zkamenělý "svatební průvod".  Rodiče s dětmi se mohou stavit v rodinném areálu Svatošky dětský ráj (trampolíny, hřiště, koně...občerstvení). Dokončíme plavbu do kempu v Karlových Varech, 16 km. Navečer ještě bude čas na prohlídku města.
5. den: vyrážíme z Karlových Varů a těšíme se na lesní cvičnou peřej Hubertus.  Tady se stavíme na jídlo a pohrajeme si na slalomové trati WW1. Přes Dubinu doplujeme do lázní Kyselka a kempu Na Špici v Radošově,   19 km.
6. den: dnes nás čeká už jen krátká etapa Radošov - Vojkovice, 8 km a rozloučíme se.
Kód Termín Cena zájezd
321 8. 8. - 13. 8. 2023 3 790 Kč objednat

Cena 3790 Kč zahrnuje

 • 5x snídaně
 • 5x kempy
 • loď podle vlastního výběru, pádlo
 • plovací vestu dětem (dospělým na vyžádání)
 • převoz osobních věcí
 • denně dopravu řidičů k autům
 • péči instruktora na vodě
 • pojištění poškození zapůjčeného vybavení
 • pojištění CK proti úpadku
 • DĚTSKÁ CENA: do 8 let 2 590 Kč, do 15 let 2 990 Kč.
 • CENA NEZAHRNUJE: parkovné aut a vstupy do památek.

Další informace

Doprava: vlastní, autem nebo vlakem.
Místo srazu: 10:00 kemp U Piráta v Kynšperku nad Ohří. Pokud to máte daleko, přijeďte už v pondělí. Ubytování: kempy a tábořiště ve vlastních stanech.
Jídlo: snídaně formou švédských stolů máte od nás, ostatní už je na vás. Obědy během plavby v hospůdkách či bufetech, večeře v hospodě v kempu nebo vlastní vaření.
Lodě - vyber si: nafukovací Pálava (2 sedačky), nafukovací kajak Safari, nafukovací debl kajak K2 pro dospělé nebo jednoho rodiče s dítětem. Na vyžádání samovylévací kánoe Baraka (2 rodiče s malým dítětem) za příplatek 100 Kč/den. Plastová Vydra a Samba (2 sedačky),   velká rodinná Samba (3 - 4 sedačky).
Památky a zajímavosti v okolí: zbytky slovanského hradiště ve Starém Sedle, hrad Loket,  Karlovy Vary, prameny Mattoniho kyselky, gotic. kostel a zbytky hradiště v Radošově, zřícenina hradu Perštejn,  Hauneštejn - středověký strážní hrad.
Pojištění trvalých následků úrazu zahrnuje také úhradu 80% stornopoplatků, pokud nemůžete jet z důvodu nemoci. Denní sazba pro dospělého je 25 Kč, pro děti do 15 let 21 Kč. Pojišťovna Uniqa, a. s.

Reference

Šárka H.
Ahoj Šárko, Zuzko a Lenko, chtěla bych velice poděkovat za příjemně strávené čtyři dny s Cvokem. Tentokrát na řece Ohři (od 12.-15.8.2021). Celá naše pětičlenná skupinka byla s vašimi službami moc spokojena. Opět jsme se setkaly s pohodovou atmosférou ve skupině. Vše fungovalo, jak má být. Zajištění snídaní a převozů jako vždy výtečné. Musím opět vychválit kluky instruktory - Tomáše a pro nás nově Kubu, kteří svou práci dělají s nasazením a rádi. Určitě i další rok jako těch předchozích patnáct (šestnáct nebo sedmnáct) zase využijeme rády vaši cestovku :-) Drobnou poznámku bych možná měla na tábořiště Dronte v Lokti, kde podmínky byly asi nejhorší, co jsme kdy zažily. Studené sprchy bez závěsu s výhledem na celý kemp :-))) a 6-8 nevábných toi-toi.... Moc děkujeme a příští rok zase ahoj, Šárka s holkama
Petr
Dobrý den, minulý týden na Ohři, Ondra a Luďa, super servis. Děkujeme a těšíme se na příští rok. Petr, Péťa a Markéta.

Jana a Josef B.
Dobrý den. Chtěli bychom touto cestou poděkovat za krásnou dovolenou na Ohři. Tomáš s Cyrilem byli úžasní, není co vytknout. Příští rok s Vámi opět pojedeme. Ještě jednou velký DÍK za týden krásných zážitků. Jana a Josef B.    

Monika
LETNÍ OHŘE Ahoj, chtěla bych moc poděkovat Cyrilovi a Tomovi za skvělý servis a dobrou náladu, kterou všude kolem sebe kluci šířili:) Postarali se o výbornou atmosféru a pohodlí všech zúčastněných. Byla to paráda. Slíbila jsem, že je budu všude chválit:) Monika