MENU

Rafting, ferraty a adrenalinový park Area 47. Zážitky na maximum. Rakousko. Doprava s námi nebo vlastní.

Termíny se připravují
CENA: 12 950 Kč
OBTÍŽNOST: Těžká

Rafting, ferraty a adrenalinový park Area 47

Pro koho to je? Pro toho, kdo je zvyklý pravidelně sportovat, má kondičku a odvahu. Ale i respekt a není mu cizí kázeň ani týmový duch.  To všechno je pro tuhle těžkou práci nutné!  Akce je pro minimálně 6 a maximálně pro 14 účastníků.  Termín se nehodí? Pište na skupiny@cvok.cz a najdeme jiný.

1. den: odpoledne odjezd do kempu v Rakousku.
2. den: rafting v TÖSENER SCHLUCHTU. Pár kilometříků na rozpádlování a rozhýbání než do toho vlítnem. Po obídku techničtější rafting na SANNĚ.
3. den: kratší zajištěná cesta SÖLDEN – MOOSALM a výhledy na celý ski resort Sölden. Naučíte se nebo osvěžíte základní dovednosti pro pohyb na ferratách a ošaháte si lezecký terén. Odpoledne snad nejhezčí klettersteig v Ötztalských Alpách, STUBEINFALL. Obtížnost se pohybuje kolem písmena B. Cesta je velice pěkně zajištěná a osazena mnoha stupy, lezení v kolmé velice vzdušné stěně zakončené traverzem nad hranou téměř 300 m vysokého vodopádu. Večer relax v lesním bazénu.
4. den: raftový trénink na vlnách IMSTER SCHLUCHTU a odpoledne kratší ferrata Klettersteig Geierwand bei Haiming, náročnost C, koupačka v náhorním jezeře Piburger See
5. den: prohlídka exponované Tyršovy soutěsky a rafting na ÖETZU. Největší obtížnost, která se dá ještě v Rakousku na raftu jezdit, divoká voda pro vyježděné rafťáky. Rychlá, bouřící masa vody a některým válcům je lepší se vyhnout. Navečer přijdete o poslední zbytky sil v adrenalinovém aquaparku AREA 47 (nejhustší aquapark v Evropě - klidně se můžete nechat vystřelit z vodního děla...)
6. den: ferrata LEITE KLETTERSTEIG. Lezení ve vápencových plotnách s úchvatným výhledem na údolí. Absence umělých stupů pro nohy dodává cestě určitou volnost, ale náročnost je B, takže to dá i ten, kdo na ferratách začíná. Návrat domů kolem půlnoci.

Termíny se připravují

Cena zájezdu 12 950 Kč zahrnuje

 • dopravu mikrobusy
 • rafting a ferraty s profi instruktory
 • 5x kemp
 • vodáckou bundu, vestu, helmu
 • neopren a neoprenové boty
 • vybavení na ferraty
 • pojištění zapůjčeného vybavení pro případ poškození
 • pojištění CK proti úpadku
 • VLASTNÍ DOPRAVA:  sleva 1 000 Kč.
 • PLATÍ SE NA MÍSTĚ: rakouské poplatky za rafting 20 €. Vstup do Aquaparku 12 € na 2 hodiny.
 • UBYTOVÁNÍ V CHATÁCH A PENZIONU S POLOPENZÍ: příplatek 4 950 Kč (5 nocí).

Pozn: na akci není možné uplatnit jiné slevy.

Další informace

Nástupní místa: Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha Černý most, Beroun, Plzeň.
Doprava: mikrobusy, min. 6 a max. 14 účastníků. Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu.
Vlastní doprava: do kempu můžete přijet v úterý kdykoliv do 22:00. Spolu se sejdeme ve středu ráno před recepcí v 9:30.
Ubytování:  ve vlastním stanu, po celou dobu v luxusním kempu s restaurací. Pokud nezvolíte ubytování v chatách nebo penzionu.
Jídlo: z vlastních zásob nebo v restauraci a na 2 večeře si můžete objednat grilování masa a zeleniny. 
Pojištění léčebných výloh v zahraničí: je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa a. s., které zahrnuje i storno zájezdu z důvodu nemoci. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba, která zahrnuje i rafting WW 4 a ferraty  s náročností A - D je 60 Kč za den.
Popozice k odjezdu zasíláme elektronicky do 10 dní před odjezdem. Je v nich čas odjezdu, upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, tipy na stravování atd.
Dárek pro vodáka?

Reference

Petr V.
Dobrý den, v první řadě bych Vám chtěl moc poděkovat za super zážitek. Tedy hlavně bych chtěl poděkovat Instruktorům, kteří se o tento zážitek postarali. Vše bez problému a je opravdu vidět, že je to baví. Vždy všechno vysvětlili a byla sranda ;-) Ihned bych s nimi jel znovu. Petr V. 
Eva S.
Dobrý den do CVOKA, chtěla bych moc poděkovat  za báječně zorganizovanou a  uskutečněnou akci Ötztalerský rafting a ferraty od 31.8.-4.9. Víte, že s Vámi s kamarádkou Pavlou jezdíme už mnoho let a musím říci, že loňská Noca a letošní akce byla opravdu super, jak do organizace, tak do vynikajících a zkušených a zábavných guidů, tak i do partičky,  která se sešla. Ještě jednou celému Vašemu týmu, zejména Chlápkovi a Žíďovi moc děkuji ! Už teď se těším  na další akce! Eva S.