MENU

Rafting na Iselu a ferraty, Rakousko

Termíny se připravují
CENA: 6 990 Kč
OBTÍŽNOST: Střední

Rafting a kurz na ferratách v Rakousku

Hvězdicově z jednoho kempu. Víkend, kterého nebudete litovat.

1. den: po obědě odjezd do kempu na ISELU. A protože se  tady krásně táboří a majitel kempu má pro své hosty pochopení, u ohně nebo kvasnicového piva se může posedět i po 22:00, zůstaneme tady celý víkend.
2. den:  rafting na spodním ISELU  a pak přejedeme na ferraty.  Máme k dispozici tři cesty a podle toho jestli začínáte nebo patříte ke zkušenějším, zvolíme pro vás tu správnou. Ferraty vedou stěnami soutěsky GALITZENKLAMM a mají samozřejmě skvělé zajištění, kolmé stěny jsou osazeny ocelovými lany, nad hranami vodopádů vedou visuté mosty. Za námahu dostanete dech beroucí výhledy a radost z překonání výšky a možná i sama sebe a je jedno jestli zvolíte snadnější ferratu B (podle rakouské stupnice A až F) nebo některou náročnější. Do 19:00 se vrátíme do kempu a může začít gril párty.
3. den:  rafting na ISELU je ve znamení vln a peřejí. K tomu si přidejte výhledy na předhůří Taur a Lienzských Dolomit v celé své kráse. V kempu ještě dáme oběd a příjemně utahaní jedeme domů, návrat do 23:00. V září mívá ISEL už méně vody, protože se zastavuje odtok z ledovce, ale zase je rafting techničtější a pořád zábavný.

Termíny se připravují

Cena zájezdu 6 990 Kč zahrnuje

  • dopravu
  • rafting a ferratový kurz s profi instruktory
  • 2x kemp
  • zapůjčení vybavení - vodácká bunda, vesta, přilba
  • pojištění zapůjčených věcí proti poškození
  • pojištění CK
  • ZDARMA: neopren, neoprenové boty, ferratový set.
  • VLASTNÍ DOPRAVA : sleva 800 Kč.
  • PLATÍ SE NA MÍSTĚ: vstup na ferraty 8 €.

Další informace

Nástupní místa: Pardubice 12:30, Hradec Králové, Poděbrady, Praha 14:00, Příbram a Písek nebo Benešov a Tábor, České Budějovice.
Doprava: luxusním busem s klimatizací, max. 16 účastníků. Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu. Bus jede po uvedené trase nejrychlejší cestou na místo. Nástupní místa mimo trasu nelze, máme to časově jen tak tak. 
Vlastní doprava: do kempu v Ainetu může přijet v pátek kdykoliv během dne. Spolu se sejdeme v sobotu ráno do  10:00.
Ubytování: ve vlastním stanu v perfektním vodáckém kempu přímo u řeky.
Stravování: z vlastních zásob, na večeři v sobotu si můžete objednat steak, v kempu dobře funguje restaurace.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí:  můžeme vám ho zařídit od pojišťovny Uniqa. Zahrnuje i storno zájezdu, kdybyste onemocněli před odjezdem. Podrobné podmínky a pojistné limity naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 45 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 27 Kč/den.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky do 7 dní před odjezdem. Je v nich čas odjezdu, upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, typy na stravování atd.
Dárek?