MENU

Seakayak Camp Ninská zátoka, Chorvatsko

25. 5. - 29. 5. 2022
CENA: 9 450 Kč
OBTÍŽNOST: Velmi lehká

Na moři už máš něco za sebou a chceš se zdokonalit? Nebo se ti líbí seakajak, chceš to zkusit a protože tušíš, že to není jen sednout do lodi a jet, chceš se naučit všechno co k seakajakingu patří, jen nevíš jak a kde začít? Máme pro tebe kemp, který z tebe udělá středně pokročilého až zdatného seakajakáře. Získáš  širokou škálu dovedností v jízdě i záchranných technikách a na jejich základě se ti otevřou dveře k náročnějším akcím a seakajakovým expedicím. Akce není žádná dovolená u moře, ale plnohodnotná seakajaková škola pro max. 7 účastníků.

1. den: ráno odjezd do Chorvatska, ubytování v kempu nebo penzionu.
2. - 4. den: safety talk, příprava a kontrola vybavení, nastavení kajaku a balení. Strategie a plán akce. Přes základní a správně prováděné záběry tě dovedeme až k ovládání lodi ve vlnách a větru. Naučíš se plánovat denní etapu s ohledem na počasí, správné postupy pro vyhodnocení nebezpečí, orientaci na moři i v námořních mapách, samozáchranu, záchranu, první pomoc a další nezbytnosti k tomu, abys jezdil dobře a bezpečně. V Ninské laguně jsou pro nás skvělé podmínky - klidná voda v chráněné zátoce pro začátek a naopak větrný a často rozvlněný kanál Velebit pro upevnění návyků.

Bude to dril, žádná ulejvárna, chceme z tebe udělat dobrýho seakajakáře, ale určitě bude bude čas i na dobré jídlo někde v maríně, večerní cour po okolí, nebo posezení u pivka.

5. den: poslední plavba a odjezd domů. Návrat do půlnoci.
Kód Termín Cena zájezd
417 25. 5. - 29. 5. 2022 9 450 Kč objednat
463 18. 9. - 22. 9. 2022 9 450 Kč objednat

Cena zájezdu 9 450 Kč zahrnuje

  • dopravu mikrobusem
  • kurzovné
  • seakayak s kormidlem
  • neoprenovou špricdeku
  • seakayakářské pádlo, vestu
  • vodáckou bundu
  • instruktora s certifikací pro seakajak
  • zákonné pojištění CK
  • pojištění zapůjčeného vybavení proti poškození
  • CENA NEZAHRNUJE:  kemp 7,5 € + taxa 1,1 €, apartmán 20 € za osobu a noc (na vyžádání).  

Další informace

Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Brno. Praha po dohodě.
Spaní: spíme v jediném kempu, pokud jsi náročnější, můžeš mít ubytování v penzionu.
Jídlo: něco si můžeš vzít z domova, ale jsme v městečku Nin, tak si na nákup a zrovna tak do restaurace na večeře můžeš zajít.
Přihlásit se může úplně každý s chutí pádlovat a něco se naučit.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí:  můžeme vám ho zařídit od pojišťovny Uniqa. Zahrnuje i storno zájezdu, kdybyste onemocněli před odjezdem. Podrobné podmínky a pojistné limity naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 35 Kč/den.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky do 10 dní před odjezdem. Je v nich čas odjezdu, upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, tipy na stravování atd.
Dárek: rádi vám připravíme Dárkový poukaz.
 

Co asi tak sebou

Kajak a vybavení ti půjčí CK, takže v pohodě.  

Na sea campech se jezdí "na lehko". Věci na kempování zůstavají ve stanu nebo na penzionu.  Odpadá tak každodenní balení věcí do komor kajaku, jako je tomu u expedičních akcí. Stejně ale potřebuješ pár věcí sebou a ty je třeba uchránit před mokrem. Doporučujeme zakoupit malé loďáčky. Jeden na telefon, foťák, doklady, peníze, léky atd. A jeden na sváču, opalovák, větrovku. To by mělo stačit. Sladkou vodu hodíš do lodi jen tak. 

Na sebe do kajaku klidně jedny hadry na celý kurz. Čistý triko je během minuty stejně slaný a mokrý jako triko z minulého dne. Osvědčily se neoprenový botky do vody (stačí nízké), termo jégrovky dlouhý a přes ně koupací kraťasy, termo triko (bývá i chladící kdyby byl smažák) s dlouhým rukávem, protože slunce na moři je prevít. Do kapsičky na vestě, jelení lůj a sladká tyčinka.