MENU

Víkendový kurz na paddleboardech

Termíny se připravují
CENA: 2 950 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Víkendový kurz na paddleboardech

Kolem Strakonic na Otavě jsou ideální podmínky na trénink nových dovedností. Najdeme tady skvělé podmínky pro nácvik jízdy na tekoucí  vodě, od mírného proudu až po cvičnou peřej na řece Otavě.

1.den:v 10:00 sraz v kempu Otavský ráj v Katovicích, kde se ubytujeme na celý víkend. Seznámíme se s paddleboardem, probereme něco málo teorie a hned si vyjedeme na  dopolední část programu. Probereme bezpečný pohyb na řece a také záchranu a sebezáchranu.  Po obědě splutí na cvičnou peřej do Strakonic, kde strávíme celé odpoledne tréninkem a nácvikem ježdění v divočejší řece. Navečer přejezd autem zpět do kempu. Večer si prohlédneme na videu jak se nám dařilo a k tomu si dáme nějakou pochutinu z nabídky místní hospůdky.

2. den:dopoledne odjezd na některý z úseků řeky Otavy podle schopností účastníků a vodního stavu. Ukončení programu cca kolem 15:00

Termíny se připravují

Cena 2 950 Kč zahrnuje

  • kurzovné
  • instruktory 
  • zapůjčení vybavení - vodácká bunda, vesta, přilba, paddleboard, pádlo
  • dopravu vybavení do místa konání
  • SLEVA: vlastní paddleboard  a vodácká výbava sleva 300 Kč
  • PŘÍPLATEK: neopren a boty 200 Kč
  • CENA NEZAHRNUJE: ubytování v kempu Otavský ráj 90,-Kč/noc

Další informace

Doprava: vlastní, autem nebo auto

Ubytování: přímo u řeky ve vodáckém kempou Otavský ráj v Katovicích. Cena za noc je 90,-/noc

Stravování: z vlastních zásob nebo v hospodě.

Sjízdnost Otavy a bezpečnost: kurz se koná na přírodní vodě a Otava je v tomto úseku obvykle celoročně sjízdná. Pokud to tak není, např. po přívalovém dešti,   je na instruktorech, aby rozhodli o změnách (jiný úsek, jiná řeka nebo kanál...vždycky je nějaká možnost).  Vždycky nám půjde v první řadě o tvoji bezpečnost a pohodu, jde nám o to aby nás paddleboarding bavil.

Paddleboardy máme od výrobců Pad-boards, Robfin a tak se nemusíš bát, že bychom snad neměli prkno úplně na každou postavu.

Úrazové pojištění trvalých následků: zájemcům můžeme uzavřít úrazové pojištění trvalých následků od pojišťovny Uniqa, a. s. Denní sazba pro dospělého je 15 Kč, pro děti do 15 let 10 Kč.