MENU

Východočeský vodácký maraton - závod

Termíny se připravují
OBTÍŽNOST: Lehká

Start šedesáti km maratonu je v na loděnici v Týništi nad Orlicí, jede se 32 km po mírně tekoucí, meandrující Orlici do Hradce Králové, pokračuje se po klidné vodě Labe 26 km do centra Pardubic a  poslední část maratonu vede po Chrudimce od jejího ústí do Labe 2 km proti proudu, do cíle na loděnici TJ KTV Pardubice Pod Vinicí. Další možností si zazávodit je štafeta na 2 x 30 km se střídáním v Hradci Králové. Dvanácti kilometrová trasa je připravená pro nejmladší účastníky v doprodovu rodičů (Baby maraton) a pro starší děti bez dospělého doprovodu (dětský maraton), obojí se startem na loděnici ProSport Lukovna (Sezemice). V cíli maratonu čeká odpolední dětský program, občerstvení co hrdlo ráčí, party stany a hudba do východu slunce. Mažoretky, táborák, kytary a další překvapení. A pozor, háčci, soutěž o nejlepší buchtu (míchanou, šlehanou, pečenou). Losování o hodnotné ceny sponzorů - Cvok je jedním z nich. Kempování na loděnici, v neděli ráno množnost cenově zvýhodněného vstupu na zámek nebo do aquaparku. Sledujte stránky TJ KVT Pardubice pro informace o startovních kategoriích, startovném, doprovodném programu, historii maratonu, hodiny startu a další.

Cvok dováží lodě do Lukovny. Chcete-li zajet maraton celý a závodit z Týniště nad Orlicí, kontaktujte týnišťskou půjčovnu Rampa sport na telefonu 773 285 141.

Termíny se připravují

Cena 215 Kč za osobu zahrnuje

  • půjčovné jedné lodě, dvou pádel a dvou plovacích vest
  • doprava materiálu na start Baby maratonu do Lukovny
  • doprava materiálu z cíle z lodněnice Pod Vinicí
  • PŘÍPLATEK: přídavná dětská pěnová sedačka, 3. pádlo a 3. vesta 50 Kč

Další informace

Vyzvednutí materiálu

CVOK vydává objednané lodě 1 hodinu před startem závodu.

ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ TRVALÝCH NÁSLEDKŮ: zájemcům můžeme uzavřít úrazové pojištění trvalých následků od pojišťovny Uniqa, a. s. Sazba za jeden den pro dospělého je 20 Kč, pro děti do 15 let 15 Kč.