MENU

Závod Orlická 17

Termíny se připravují
OBTÍŽNOST: Lehká

12. ročník turistického závodu pro otevřené kánoe.  17 km mírně proudící vody, časté meandry, jedno přenášení. Jestli se chceš rozloučit s letošní vodáckou sezónou a dobře se pobavit, přijeď. Večer kapela. Pořádá Rampa sport z Týniště nad Orlicí.

Od 8 do 11 hodin je prezentace závodníků v areálu Rampa sportu (Mostecká ulice č. 24, Týniště nad Orlicí), v 11:15 odjíždí autobus na start závodu v Kostelci nad Orlicí (u silničního mostu, těsně u železniční zastávky Kostelec nad Orlicí - město). Ve 12 hodin hromadný start. Účastnit se můžeš v kategorii MUŽI, ŽENY, SMÍŠENÉ POSÁDKY a posádky DOSPĚLÝ S DÍTĚTEM DO 12 LET. Ceny pro vítěze kategorie, drobné ceny za účast.

Termíny se připravují

Cena 500 Kč za posádku zahrnuje

  • půjčovné kánoe Samba nebo Vydra, 2x pádlo, 2x vesta
  • startovné
  • dopravu osob a lodí do Kostelce nad Orlicí
  • občerstvení v cíli (malinovka nebo pivko a grilovaná klobáska)

Další informace

Doprava: vlastní do kempu Rampa Sport v Týništi nad Orlicí.
Organizace na místě: prezentace a předání startovních čísel, přeprava na start závodu, závod, občerstvení, vyhlášení výsledků, kytarová muzika, promítání vodáckých filmů, volná zábava.
Ubytování: v cíli závodu na tábořišti Rampa sport ve vlastních stanech (60 Kč za dospělého, 40 Kč za dítě do 15 let, 60 Kč za stan, 60 Kč za auto) nebo v ubytovně (vlastní spací pytel, 120 Kč). Ubytování pod střechou si rezervuj předem.
Další: do 20. 9. může pořadatel změnit trasu závodu, pokud by bylo na Divoké Orlici málo vody. V tom případě se závod přesune na Orlici z Týniště nad Orlicí do Krňovic (14 km). Pořadatel může ze závodu vyloučit podnapilé osoby, účast na vlastní nebezpečí.