Závod orlická 17

Termíny se připravují
CENA: 250 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

10. ročník turistického závodu pro otevřené kánoe na 17 km mírně proudící vody, časté meandry, jedno přenášení. Jestli se chcete rozloučit s letošní vodáckou sezónou a dobře se pobavit, je tato akce pro přesně pro vás. Večer kapela. Pořádá Rampa sport z Týniště nad Orlicí.

Od 8 do 11 hodin je prezentace závodníků v areálu Rampa sportu (Mostecká ulice č. 24, Týniště nad Orlicí), v 11:15 odjíždí autobus na start závodu v Kostelci nad Orlicí (u silničního mostu, těsně u železniční zastávky Kostelec nad Orlicí - město). Ve 12 hodin hromadný start. Účastnit se můžete v kategorii MUŽI, ŽENY, SMÍŠENÉ POSÁDKY A POSÁDKY DOSPĚLÝ S DÍTĚTEM DO 12 LET. Ceny pro vítěze kategorie, drobné ceny za účast.

Termíny se připravují

Cena 250 Kč za osobu zahrnuje

  • půjčovné kánoe Samba nebo Vydra, 2x pádlo, 2x vesta
  • startovné (doprava osob a lodí do Kostelce nad Orlicí
  • občerstvení v cíli (malinovka nebo pivo a grilovaná klobáska)

Další informace

DOPRAVA NA MÍSTO SRAZU: vlastní.
MÍSTO SRAZU: vodácká hospůdka Rampa sportu
ORGANIZACE NA MÍSTĚ: prezentace, přeprava na start závodu, závod, občerstvení, vyhlášení výsledků, kytarová muzika, promítání vodáckých filmů, volná zábava. Večer kapela.
UBYTOVÁNÍ: v cíli závodu na tábořišti Rampa sport ve vlastních stanech (50 Kč za dospělého, 25 Kč za dítě do 15 let, 50 Kč za stan, 60 Kč za auto) nebo v ubytovně (vlastní spací pytel, 120 Kč). Ubytování pod střechou nutno rezervovat dopředu.
DALŠÍ: do 17. 9. může pořadatel změnit trasu závodu, pokud by bylo na Divoké Orlici málo vody. V tom případě se závod přesune na Orlici z Týniště nad Orlicí do Krňovic (14 km). Pořadatel může ze závodu vyloučit podnapilé osoby, účast na vlastní nebezpečí.
ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ TRVALÝCH NÁSLEDKŮ: zájemcům můžeme uzavřít úrazové pojištění trvalých následků od pojišťovny Uniqa, a. s. Sazba za jeden den pro dospělého je 20 Kč, pro děti do 15 let 15 Kč.