MENU

Závod Orlická 17 ( 1 den )

24. 9. 2022
OBTÍŽNOST: Lehká

12. ročník turistického závodu pro otevřené kánoe.  17 km mírně proudící vody, časté meandry, jedno přenášení. Jestli se chceš rozloučit s letošní vodáckou sezónou a dobře se pobavit, přijeď. Večer kapela. Pořádá Rampa sport z Týniště nad Orlicí.

Od 8 do 11 hodin je prezentace závodníků v areálu Rampa sportu (Mostecká ulice č. 24, Týniště nad Orlicí), v 11:15 odjíždí autobus na start závodu v Kostelci nad Orlicí (u silničního mostu, těsně u železniční zastávky Kostelec nad Orlicí - město). Ve 12 hodin hromadný start. Účastnit se můžeš v kategorii MUŽI, ŽENY, SMÍŠENÉ POSÁDKY a posádky DOSPĚLÝ S DÍTĚTEM DO 12 LET. Ceny pro vítěze kategorie, drobné ceny za účast.

Kód Termín Cena půjčovna Cena zájezd
289 24. 9. 2022 250 Kč objednat

Cena 500 Kč za posádku zahrnuje

  • půjčovné kánoe Samba nebo Vydra, 2x pádlo, 2x vesta
  • startovné
  • dopravu osob a lodí do Kostelce nad Orlicí
  • občerstvení v cíli (malinovka nebo pivko a grilovaná klobáska)

Další informace

Doprava: vlastní do kempu Rampa Sport v Týništi nad Orlicí.
Organizace na místě: prezentace a předání startovních čísel, přeprava na start závodu, závod, občerstvení, vyhlášení výsledků, kytarová muzika, promítání vodáckých filmů, volná zábava.
Ubytování: v cíli závodu na tábořišti Rampa sport ve vlastních stanech (60 Kč za dospělého, 40 Kč za dítě do 15 let, 60 Kč za stan, 60 Kč za auto) nebo v ubytovně (vlastní spací pytel, 120 Kč). Ubytování pod střechou si rezervuj předem.
Další: do 20. 9. může pořadatel změnit trasu závodu, pokud by bylo na Divoké Orlici málo vody. V tom případě se závod přesune na Orlici z Týniště nad Orlicí do Krňovic (14 km). Pořadatel může ze závodu vyloučit podnapilé osoby, účast na vlastní nebezpečí.