MENU

Adrenalin rafting a Area 47 Rakousko

Termíny se připravují
CENA: 10 950 Kč
OBTÍŽNOST: Těžká

Adrenalin rafting a Aquapark Area 47

Hvězdicově z jednoho kempu.

Raftujeme nejlepší úseky Innu, SannuÖtztaler Ache! Velké, ale opravdu velké vlny a válce z vás vysají adrenalin až do morku kostí. Přesuny po silnicích jsou krátké, tak je víc času na relax, blbnutí v adrenalinovém aquaparku, grilovačky a večírky. Náročnost raftingu WW 3 až 4+ je pro zkušené vodáky.

1. den: odpoledne odjezd do kempu a ubytujeme se tady až do neděle.
2. den: první úseku INNU. V divokých peřejích TÖSENER SCHLUCHTU se posádky raftů dobře poznají a sladí pádlování do dokonalé souhry. Odpoledne rafting na technické SANNĚ a bude to rychlá, sportovní a technická jízda. Skončíme před soutokem s INNEM nebo dáme ještě část INNU pod soutokem, uvidíme podle vody.
3. den: rafting na nejlepším terénu Rakouska v peřejích ÖTZTALER ACHE. Voda z Ötztalského ledovce neúnavně masíruje koryto řeky a velký spád a balvany k tomu, tvoří monstrózní vlny a válce. Jízda pro odvážné a zkušené rafťáky. Navečer můžeš dát  Aquacentrum Area 47.  Atrakce si nezadají s adrenalinem na raftech a jestli toho dneska ještě nemáš dost, tohle tě dorazí.
4. den: rafting na INNU v kaňonu IMSTER SCHLUCHT. Sem se jezdí za největšími vlnami. Podle vody mohou mít až tři metry, ale i při nižší hladině vás pořádně propláchnou. Po obědě odjezd domů, stíháme návrat do Prahy 23:30.

Termíny se připravují

Cena zájezdu 10 950 Kč zahrnuje

  • dopravu
  • rafting s profi instruktory
  • 3x kemp
  • vodáckou bundu, vestu, helmu
  • neopren a neoprenové boty
  • zákonné pojištění CK
  • VLASTNÍ DOPRAVA: sleva 800 Kč.
  • PLATÍ SE NA MÍSTĚ:  rakouský poplatek za rafting 20 €, vstup do Area 47 na 2 hod 12 €.

Další informace

Nástupní místa: Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha, Plzeň.
Doprava: minibusem (16 pádlařů).  Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu.
Další nástupní místo na trase: ano. Při odjezdu z Pardubic můžeš parkovat u našeho skladu.
Vlastní doprava: sejdeme se v kempu v Haimingu (z Prahy 520 km). Přijet můžete ve čtvrtek kdykoliv během dne, nejpozději však do 22:00 nebo v pátek ráno nejpozději do 10:00, pak už odjíždíme na řeku.
Maximálně:  14 účastníků.
Ubytování: ve vlastním stanu v perfektně vybavených kempech.
Jídlo a pití: něco z domova a pak se stavujeme na nákupy.  V kempech jsou restaurace a na dva večery si můžeš objednat steaky.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí: potřebuješ a pokud nemáš třeba Alpenverein objednej si ho u nás od Uniqa. Zahrnuje i storno zájezdu až do výše 80 %, pokud bys před odjezdem onemocněl. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů jsou v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 40 Kč za den.

Dárek pro vodáka.