MENU

CK CVOK

Jméno naší cestovky je zkratka a znamená  Cestovní VOdácká Kancelář. V žádném případě nemáme nic společného s duševními poruchami, nemocemi mozku a už vůbec ne s narušenými vztahy k sobě samým nebo k druhým lidem. Naopak si připadáme dost normální a v pohodě a stejně tak nám připadají i naši klienti.
Vymýšlíme vodácké zájezdy a akce. Pořádáme vodácké školní kurzy a výlety. Učíme nevodáky pádlovat a vodáky umíme zdokonalovat. Na raftu, na kánoi, na kajaku, na seakajaku, na paddleboardu i na packraftu. Kdyby se dalo plout v míchačce na beton, naučíme vás pádlovat v míchačce na beton, protože bychom to uměli. Voda je náš život, naše máma a táta.
Vaše vodácké dovolené plánujeme a realizujeme s neutuchajícím nadšením už od roku 1990. Můžete se proto spolehnout na naše znalosti a zkušenosti. Všechny zájezdy jsou z naší vlastní autorské dílny. Než vás na řeky pozveme, sami si je nejdříve sjedeme, cesty projedeme a hory zlezeme. Vaše bezpečnost je pro nás na prvním místě, voda je živel a my k ní přistupujeme s respektem.
 
Katalogy CVOKu
CVOK_historie