MENU

Dárky

Milí vodáci, jejich rodinní příslušníci nebo kamarádi!

Tady si můžete objednat tričko nebo dárkový poukaz pro vodákovu potěchu. Zatím zde nestrávíte vybíráním mnoho času, ale sortiment budeme postupně rozšiřovat :-).

Trika

Trička jsou ze 100% bavlny, značka Malfini. Kvůli obrázku před praním obrátit naruby, prát na 30, usušit venku nebo na sušáku a žehlit při nízké teplotě. Pak už se může otočit zpátky obrázkem nahoru :-)

Pánské triko

M
L
XL
XXL

Dámské triko

S
M
L

Dárkové poukazy

Už má váš vodácký nadšenec tolik krámů, že nevíte, co mu věnovat? Chtěli byste potěšit své drahé polovičky, překvapit kolegy, udělat radost příbuzným, motivovat své puberťáky k pobytu v přírodě, poslat rodiče ke zlaté svatbě na nostalgickou plavbu? Řešení zde:

Vytvoříme vám dárkový poukaz na míru - je na vás, jestli vyberete konkrétní zájezd nebo necháte výběr na obdarované(m), jestli přispějete na výlet jenom trošku, nebo se poskládáte celá rodina na pořádný veledar... Stačí zavolat, napsat nebo se u nás stavit, dáme hlavy dohromady a vymyslíme to nejlepší.

Kdybyste se náhodou netrefili do vkusu nebo časových možností, nevěšte hlavu. Ochotně se domluvíme na náhradním řešení, místo synka na rafting může jet babička na seakayak! Poukazy jsou přenosné, vyčerpatelné za jakoukoli jinou naší službu - vše domlouváme individuálně s každým dárcem.

Pro kajakáře

Mám zájem o tento poukaz

Pro kajakářku

Mám zájem o tento poukaz

Pro pohodáře

Mám zájem o tento poukaz

Pro pádlery

Mám zájem o tento poukaz

Pro rafťáky

Mám zájem o tento poukaz

Pro seakayakáře

Mám zájem o tento poukaz

Kontaktní údaje pro objednávku