MENU

Dárky

Milí vodáci, jejich rodinní příslušníci nebo kamarádi!

Tady si můžete objednat tričko nebo dárkový poukaz pro vodákovu potěchu. Zatím zde nestrávíte vybíráním mnoho času, ale sortiment budeme postupně rozšiřovat :-).

Dárkové poukazy

Už má váš vodácký nadšenec tolik krámů, že nevíte, co mu věnovat? Chtěli byste potěšit své drahé polovičky, překvapit kolegy, udělat radost příbuzným, motivovat své puberťáky k pobytu v přírodě, poslat rodiče ke zlaté svatbě na nostalgickou plavbu? Řešení zde:

Vytvoříme vám dárkový poukaz na míru - je na vás, jestli vyberete konkrétní zájezd nebo necháte výběr na obdarované(m), jestli přispějete na výlet jenom trošku, nebo se poskládáte celá rodina na pořádný veledar... Stačí zavolat, napsat nebo se u nás stavit, dáme hlavy dohromady a vymyslíme to nejlepší.

Kdybyste se náhodou netrefili do vkusu nebo časových možností, nevěšte hlavu. Ochotně se domluvíme na náhradním řešení, místo synka na rafting může jet babička na seakayak! Poukazy jsou přenosné, vyčerpatelné za jakoukoli jinou naší službu - vše domlouváme individuálně s každým dárcem.

Pro kajakáře

Mám zájem o tento poukaz

Pro kajakářku

Mám zájem o tento poukaz

Pro pohodáře

Mám zájem o tento poukaz

Pro pádlery

Mám zájem o tento poukaz

Pro rafťáky

Mám zájem o tento poukaz

Pro seakayakáře

Mám zájem o tento poukaz

Kontaktní údaje pro objednávku