Ahoj, O víkendu jsme s vámi byli na Salze, děkujeme za super zážitek. Určitě s Cvokem ještě vyrazime ????. Katka
Mila Zuzko a vsichni ze Cvoku, Vikend na Salze jsme si moc uzili a velmi dekujeme, ze jste nam vysli vstric s chatkami a s nasim pozadavkem na miniraft (ackoliv jsme se na nem trochu lemplili a zdrzovali - zasek na prvnim kameni v pereji a pak na kazdem dalsim ;)). Jste uzasni a jeste jednou dekujeme! Lenka, Jakub, Petr
AHOJ, moooc děkuji Vaškovi a Kubovi za opět super víkend na Salze a Enns o víkendu. Perfektní organizace, vynikající grilovačka. Nejen morální podpora při seskoku do vody :-)))) Užili jsme si to na barace stejně nádherně jako loni. A těšíme se s Vámi t.j. se CVOKEM na zamykání Doubravy :-) Vlčice
Ahoj cvoci, rád bych vyjádřil pochvalu za všechny. Letošní vylet do Bosny s Honzou Židem byl úžasný. Zvládl to jako vždycky na jedničku. Tak zase příště. , , Kamyl"
Dobrý den, chtěla jsem jen napsat zpětnou vazbu k zájezdu . Bylo to suoer, přes pocáteční obtíže s autobusem to průvodci zvládli, byli milí, snídaně báječné, skvěle jsme si to užili... Uvítali bychom, kdyby CVOK zřídil Rajče nebo něco na sdílení fotek, nám se moc nedařili a víme, že mnozí účaszníci fotili a rádi by se podělili... Nehledě na to, že fotil i Váš dokumentátor Čenda. Moc díky, věřím, že s Vámi zase někdy vyrazíme :)Tereza H.
Šárko!!!
Děkujeme za zprostředkování nádherného víkendu na vlnách Salzy!!! páč jsme si splouvání náramně užili. Zároveň děkujeme za skvělé průvodcovské služby Vaška (nejen za poutavé informace o řece a jeho okolí), Tomáše, Michala i co se týká sobotní grilovačky - až mi kluků bylo líto, když do pozdních hodin stáli u grilu, jen aby ke spokojenosti všech nasytili naše hladové krky :) a po celou dobu s úsměvem :)
... tak zase někdy AHOÓJ
Lenka a Tomáš Třeboň
Ahoj ... Chtěla jsem moc poděkovat za bezvadnou Bosnu, která se vydařila a poděkovat Kuldovi s Lumírem jak se o nás starali...mějte se a doufám, že na jaře zase něco vyjde .Štep. (Kajak Bosna a Chorvatsko 23. - 28. 9. 2022)
Dobry den, chtel bych podekovat za absolvovany zajezd na Lefkadu - s dcerou jsme si jej uzili a jsme maximalne spokojeni. Tomas jako instruktor pohodovy a ferovy chlap, do toho nam vyslo krasne pocasi, cestou z5 nas Tomas ochotne vysadil na jinem miste, nez kde jsme nastupovali. Jsem presvedcen o tom, ze se urcite s Vami zase nekam vydame (byt nejsme v lodi denne). Jeste jednou dekuji i za Lucku a nekdy priste zase. AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ
Dobrý den, dovolte mi opožděně poděkovat za krásnou a pohodovou dovolenou na Sázavě (akce 327). Měla jsem poměrně velké obavy, jak ji s dcerou zvládneme - nejsme žádné vodačky, v podstatě jsme věděly jen něco málo o ovládání lodi a jak se drží pádlo :) - děkuji Ondrovi, Pájoví, že nás zbavili ostychu z vody, dodali sebevědomí a hlavně byli skutečnou podporou a rádci. Vše bylo perfektně zorganizované, atmosféra parádní, snídaně opulentní.....nesmím zapomenout na "suchou" podporu, bez …
Ahoj Šárko, Lenko a Zuzko, díky moc za super víkend! Počasí hezký, voda fantastická a skvělá parta! Vašek byl super, pohodář a bezva parťák, a všechno klapalo jako na drátkách. :) Ještě jednou díky moc! Už si prohlížím zájezdy v příštím roce! ;) Mějte se hezky a ať se daří! Petr (aka Štěpán)