MENU

Adrenalin rafting a Area 47 Rakousko. Snídaně v ceně. Doprava s námi nebo vlastní.

Termíny se připravují
CENA: 11 950 Kč
OBTÍŽNOST: Těžká

Adrenalin rafting a Aquapark Area 47

Hvězdicově z jednoho kempu.

Raftujeme nejlepší úseky Innu, SannuÖtztaler Ache! Velké, ale opravdu velké vlny a válce z vás vysají adrenalin až do morku kostí. Přesuny po silnicích jsou krátké, tak je víc času na relax, blbnutí v adrenalinovém aquaparku, grilovačky a večírky. Náročnost raftingu WW 3 až 4+ je pro zkušené vodáky.

1. den: odpoledne odjezd do kempu v Imstu.
2. den: první úseku INNU. V divokých peřejích TÖSENER SCHLUCHTU se posádky raftů dobře poznají a sladí pádlování do dokonalé souhry. Odpoledne rafting na technické SANNĚ a bude to rychlá, sportovní a technická jízda. Skončíme před soutokem s INNEM nebo dáme ještě část INNU pod soutokem, uvidíme podle vody.
3. den: rafting na nejlepším terénu Rakouska v peřejích ÖTZTALER ACHE. Voda z Ötztalského ledovce neúnavně masíruje koryto řeky a velký spád a balvany k tomu, tvoří monstrózní vlny a válce. Jízda pro odvážné a zkušené rafťáky. Navečer můžeš dát  Aquacentrum Area 47.  Atrakce si nezadají s adrenalinem na raftech a jestli toho dneska ještě nemáš dost, tohle tě dorazí.
4. den: rafting na INNU v kaňonu IMSTER SCHLUCHT. Sem se jezdí za největšími vlnami. Podle vody mohou mít až tři metry, ale i při nižší hladině vás pořádně propláchnou. Po obědě odjezd domů, stíháme návrat do Prahy 23:30.

Termíny se připravují

Cena zájezdu 11 950 Kč zahrnuje

  • dopravu
  • rafting s profi instruktory
  • 3x kemp
  • 3x snídaně
  • vodáckou bundu, vestu, helmu
  • neopren a neoprenové boty
  • zákonné pojištění CK
  • VLASTNÍ DOPRAVA: sleva 800 Kč.
  • PLATÍ SE NA MÍSTĚ:  rakouský poplatek za rafting 20 €, vstup do Area 47 na 2 hod 12 €.

Další informace

Nástupní místa: Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha, Plzeň.
Doprava: minibusem nebo mikrobusy podle toho, kolin nás bude.  Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu.
Další nástupní místo na trase: ano. Při odjezdu z Pardubic můžeš parkovat u našeho skladu.
Vlastní doprava: sejdeme se v kempu v Imstu (z Prahy 500 km). Přijet můžete kdykoliv prvního dne, nejpozději však do 22:00 nebo druhý den ráno nejpozději do 10:00, pak už odjíždíme na řeku.
Maximálně:  14 účastníků.
Ubytování: ve vlastním stanu v perfektně vybaveném kempu.
Jídlo a pití: něco z domova a pak se stavujeme na nákupy.  Je tady restaurace a na dva večery si můžeš objednat grilování steaků a zeleniny.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí: potřebuješ a pokud nemáš třeba Alpenverein objednej si ho u nás od Uniqa. Zahrnuje i storno zájezdu až do výše 80 %, pokud bys před odjezdem onemocněl. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů jsou v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 40 Kč za den.

Dárek pro vodáka.

Reference

Radek Š.
Dobrý den, za celou partu mi byla svěřena možnost velkého poděkování za bezdvadný zážitek v Rakousku, který byl umocněn hned několika činiteli. Kromě toho, že vyšlo počasí i přes špatné předpovědi meteorologů, postarali se o nás super průvodci Honza s Michalem. Oba mají velké zkušenosti a respekt s vodou, navíc jsou perfektní parťáci pro zábavu. Také se nám postarali bez větších problémů o dopravu, ubytování a v neposlední řadě o chuťovky jako steaky, klobásy či grilovanou zeleninu apod. Náročnost vody a toků byla na naše možnosti přesně střižená, takže nemám, co bych vytýkal. Nakonec musím pochválit i naší bandu, která ačkoliv se úplně neznala, myslím, že si sedla a za mně, já jsem se psychicky slušně zafixoval. Určitě Vás budeme v časech příštích kontaktovat, abychom zase přožili pěkné chvílky společně na vodě. S pozdravem Radek - Litoměřice P.S.:Ačkoliv proti účasti něžného pohlaví na společných akcích nic nemám (ba naopak), myslím, že zrovna v této kategorii zážitku by byla přítomnost žen kontraproduktivní