MENU

Adrenalin rafting a Area 47 v Rakousku

Termíny se připravují
CENA: 7 990 Kč
OBTÍŽNOST: Těžká

Adrenalin rafting a Aquapark Area 47

Hvězdicově z jednoho kempu.

Raftujeme nejlepší úseky Innu, SannuÖtztaler Ache! Velké, ale opravdu velké vlny a válce z vás vysají adrenalin až do morku kostí. Přesuny po silnicích jsou krátké, tak je víc času na relax, blbnutí v adrenalinovém aquaparku, grilovačky a večírky. Náročnost raftingu WW 3 až 4+ je pro zkušené vodáky.

1. den: odpoledne odjezd do kempu a ubytujeme se tady až do neděle.
2. den: první úseku INNU. V peřejích TÖSENER SCHLUCHTU se posádky raftů dobře poznají a sladí pádlování do dokonalé souhry. Odpoledne rafting na technické SANNĚ a bude to rychlá, sportovní a technická jízda. Skončíme před soutokem s INNEM nebo dáme ještě část INNU pod soutokem, uvidíme podle vody.
3. den: rafting na nejlepším terénu Rakouska v peřejích ÖTZTALER ACHE. Voda z Ötztalského ledovce neúnavně masíruje koryto řeky a velký spád a balvany k tomu, tvoří monstrózní vlny a válce. Jízda jen pro odvážné a zkušené rafťáky. Navečer můžete dát  Aquacentrum Area 47 a atrakce si nezadají s adrenalinem na raftech.
4. den: rafting na INNU v kaňonu IMSTER SCHLUCHT. Sem se jezdí za největšími vlnami. Podle vody mohou mít až tři metry, ale i při nižší hladině vás pořádně propláchnou. Po obědě odjezd domů, stíháme návrat do Prahy 22:30.

Termíny se připravují

Cena zájezdu 7 990 Kč zahrnuje

  • dopravu
  • rafting s profi instruktory
  • 3x kemp
  • zapůjčení vybavení - vodácká bunda, vesta, přilba
  • zákonné pojištění CK
  • VLASTNÍ DOPRAVA: sleva 600 Kč.
  • PŘÍPLATEK: neopren a boty 300 Kč.
  • PLATÍ SE NA MÍSTĚ:  rakouský poplatek za rafting 20 €, vstup do Area 47 na 2 hod 12 €.

Další informace

Nástupní místa: Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha, Plzeň.
Doprava: minibusem (16 pádlařů).  Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu.
Vlastní doprava: sejdeme se v kempu v Haimingu (z Prahy 520 km). Přijet můžete ve čtvrtek kdykoliv během dne, nejpozději však do 22:00 nebo v pátek ráno nejpozději do 10:00, pak už odjíždíme na řeku.
Ubytování: ve vlastním stanu v kempu s bezvadným sociálním zázemím a restaurací.
Stravování: z vlastních zásob, potravin dokoupených na místě, na 2 večeře si můžete objednat steak nebo zajít do restaurace.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí:  Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu, nyní nově i z důvodu onemocnění Cov-19. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 35 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 19 Kč/den.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky do 7 dní před odjezdem. Je v nich čas odjezdu, upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, tipy na stravování atd.
Dárek:  rádi připravíme Dárkový poukaz.