MENU

Chorvatsko. Nejhezčí krasové řeky a 2 dny moře v Biogradu. Kánoe nebo kajak. Snídaně v ceně.

Termíny se připravují
CENA: 14 490 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Vodácký zájezd do Chorvatska

Jeden z nejoblíbenějších letních zájezdů jezdíme už víc jak 25 let, tak se mrkněte, jak je dobře vyladěný.
Plavba po krasových řekách Chorvatska je jedinečným zážitkem. Snad nikde jinde nevytvořila eroze vápencového podloží kaskády, stupně a vodopády tak neuvěřitelné krásy. Navíc spojení průzračné vody, zelené vegetace, skal a slunečného počasí vyvolává dojem malého ráje. Sjíždíme skokánky od 20 cm až po 2 m stupně a žádné obavy, hupnete rovnou do průzračných tůní. Trochu lenošení u moře v Biogradu na Moru nebo výlet lodí do ostrovního světa Národního parku Kornati s fisch piknikem vaše pádlování příjemně doladí. Ale nemusíte tady jenom lenošit, vezeme pro vás i paddleboardy, můžete na nich sjíždět vlny, objíždět pobřeží ... A ještě to není všechno, protože na závěr si sjedete indiánskou Zrmanju s filmovými vodopády.

1. den: dopoledne odjezd do CHORVATSKA k první řece a zůstáváme tady tábořit 3 NOCI.
2. den: z kempu máme hezky po ruce oba úseky MREŽNICE a tak si budeme užívat spoustu sjízdných stupňů a průskoků. Potkáme 7 metrový vodopád a můžete si z něho klidně skočit. Uvidíte vodní želvy i další živočichy typické pro tuto oblast a využijeme všech úžasných míst pro relax a koupání. MREŽNICE patří mezi nejhezčí vodácké trasy Chorvatska. 
3. den: celodenní plavba po KORANĚ údolím opuštěných mlýnů. Vytéká z PLITVICKÝCH JEZER a tak je dokonale průzračná, ostatně jako všechny krasové řeky. Sjíždění stupňů a skokánků, pod nimi je v lagunách krásné koupání, tak nespěcháme a končíme až navečer.
4. den: splutí druhého úseku MREŽNICE. Pak prohlídka skanzenu vodních mlýnů a Slunjčických vodopádů a krátký přesun do Bosny. Cestou zastavíme v Bihači na dokoupení potravin, na kávičku z dževy apod.
5. den: splutí UNY,   říčky se spoustou zábavných peřejek a výhledy na pozůstatky bývalého opevnění i hrad Ostrožac. Kolem 16 hodiny plavbu  končíme a máme to 2 hodinky k moři do BIOGRADU NA MORU.  V kempu vzdáleném pouhých 150 m od pláže se ubytujeme na 2 NOCI.
6. - 7. den: volno na plážích, dovádění na paddleboardech, prohlídky památek a fakultativně plavba výletní lodí mezi ostrovy NP Kornati s fish piknikem. Večer hodinový přejezd do kempu na poslední řece.
8. den: pádlování přírodním parkem Zrmanja. Smaragdová voda a proslulé vodopády, některé mayovky se točily právě tady. Po plavbě si tady ještě užijeme koupání a povečeříme. Domů odjíždíme až po západu slunce.

9. den: příjezd do Česka ráno.

Termíny se připravují

Cena zájezdu 14 490 Kč zahrnuje

 • dopravu a program
 • 7x kemp
 • 7x snídaně
 • loď jakou si vyberete (Baraku, třímístné Rio, nafukovací kajak Safari nabo K1), pádlo
 • plovací vestu
 • do lodi malý barel (věci převáží bus)
 • poplatky za splutí Mrežnice (od 2019)
 • poplatek za vstup do NP Zrmanja
 • přátelskou a profesionální péči instruktorů
 • pojištění zapůjčeného vybavení pro případ poškození
 • zákonné pojištění CK proti úpadku
 • CENA PRO DĚTI: do 15 let 12 890 Kč.
 • CENA NEZAHRNUJE: fakultativní výlet lodí do NP Kornati 250 HRK, děti 140 HRK.

Další informace

Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Humpolec, Jihlava, Brno.
Doprava: klimatizovaným autobusem, max. 30 účastníků. Při nástupu v Pardubicích můžete parkovat u našeho skladu.
Na čem pojedete: vyberte si loď, na kterou jste zvyklí. Baraku, třímístné Rio nebo nafukovací kajak od Gumotexu Safari nebo K1.
Ubytování: ve vlastním stanu v kempech, 1x je placené tábořiště.
Jídlo: snídaně máte od nás. Část zásob si můžete vézt z domova, ale čerstvé potraviny, ovoce, zeleninu, vodu, víno atd. budete kupovat na místě. Denně se u nějakého tržiště, místního obchodu nebo marketu zastavíme. V prvním kempu se většinou skupina domluví a majitel zařídí pečené jehně nebo pstruhy, ve Slunji si můžete dát pozdní oběd, na večeři si můžete zajít do dobré hospody na Uně, u moře je to jasné - restaurací dost a na výbornou večeři si můžete zajít i poslední večer na Zrmanje před odjezdem domů. Takže žádné starosti s jídlem...
Pojištění léčebných výloh v zahraničí Uniqa: zahrnuje i storno zájezdu až do výše 80 %, pokud by přišla nemoc ještě před odjezdem. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů jsou v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 40 Kč za den pro dospělé, 23 Kč za den pro děti do 15 let.
Propozice k odjezdu: zasíláme e-mailem do 10 dní před odjezdem. Je v nich čas odjezdu, upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, tipy na stravování atd.
Dárek pro vodáka?

Reference

Nadiia Z.
Dobrý den milé pracovníci cestovní kanceláře CVOK. Od jména své rodiny chtěla bych poděkovat za krásně organizovaný a perfektně provedený letošní vodácký zájezd do Chorvatska a Bosny. Upřímně řeknu, že byla to jedna z nejhezčích dovolených mého života. Nádherné zážitky, navštívili jsme spoustu úžasných míst, poznali hodně hodných lidí, byli jsme v péči šikovných a velmi profesionálních instruktorů, cesta autobusem byla pohodlná, počasí naprosto perfektní. Moc děkuji a těším se na další zájezdy. S pozdravem a přáním příjemného dne Nadiia Z.????
Tereza H.
Dobrý den, chtěla jsem jen napsat zpětnou vazbu k zájezdu . Bylo to super, přes počáteční obtíže s autobusem to průvodci zvládli, byli milí, snídaně báječné, skvěle jsme si to užili... Uvítali bychom, kdyby CVOK zřídil Rajče nebo něco na sdílení fotek, nám se moc nedařili a víme, že mnozí účastníci fotili a rádi by se podělili... Nehledě na to, že fotil i Váš dokumentátor Čenda. Moc díky, věřím, že s Vámi zase někdy vyrazíme :)
Partička
Dobrý den, ahoj, v termínu 15.8. - 23.8 2020 jsme absolvovali zájezd pořádaný Vaší cestovní  kanceláří na  chorvatské  řeky .  Na vodu jsme  vždy  jezdili  samostatně a takto  ogranizovaně jsme  jeli  poprvé s malými obavami, jak vše  dopadne. S  velkým potěšením  musíme  však konstatovat, že  jsme  byli  nadmíru  spokojeni absolutně  se  vším, a to  díky  hlavně  profesionálnímu přístupu našich zkušených průvodců  Jakubovi a Tomášovi, kteří  se  o  nás  celý  pobyt  starali po všech stránkách. Jěšte  nyní po  měsíci  , co  jsme  dovolenou  absolvovali, jsme plni krásných a nezapomenutelných zážitků a dojmů. Děkujeme  ještě  jednou a brzy  snad na  viděnou . Partička  z  Jaroměře
Hanka
Ahoj do CVOKa, moc děkujeme za krásnou vodáckou dovču v Chorvatsku, ze které jsme se dnes vrátili. Kuba i Tomáš byli perfektní a pohodoví, kytara super, řeky nádherné (volej dlouhý, ale příroda okolo to vynahradila :-), u moře fajn odpočinek.... Tak ještě jednou díky a velká pochvala pro průvodce :-D Hanka Ř. a Honza K.
Klára P.
Dobrý den, před týdnem jsme se vrátili z krasových řek Chorvatska. Chtěla bych poděkovat oboum průvodcům - Tomášovi a Jakubovi. Výborně se o nás starali :-), vždy jsme dostali pokyny dopředu k přesunům, instrukce k vodě, informace o místní přírodě, kultuře, ... Doufám, že my, jako skupina jsme byli v pohodě. Někdy je to s větší skupinou lidí složité, ale kluci mile odpovídali na všechny naše dotazy, mnohdy několikrát po sobě :-). Byli jsme s Vámi už 2x na vodě a byli jsme spokojeni. Děkuji a s pozdravem Klára P.

Radim a Alena K.
Dobrý den, o minulém víkendu jsme se vrátili z dovolené s Vaší cestovní kanceláři KRASOVÉ ŘEKY CHORVATSKA A 2 DNY U MOŘE. Z celé akce jsme byli nadšeni. Krásná přiroda, dobrá parta, spousta zážitků, ochotní a příjemní řidiči autobusu, dokonalá organizace. Ze všeho nejvíce ale musíme pochválit profesionální přístup našich průvodců Tomáše Vozábala a Kuby Micky. Pod jejich vedením neexistoval žádný problém, který by nešel vyřešit a díky jejich nadhledu, trpělivosti a smyslu pro humor se zážitek z dovolené násobil. Na vodu jezdíme výhradně s Vaší cestovní kanceláří. Velkou zásluhu na tom mají právě Vaši instruktoři, se kterými máme vždy jen tu nejlepší zkušenost. Díky nim můžeme bez obav doporučovat Vaši CK našim příbuzným a známým a doposud byli všichni maximálně spokojeni.  Po zážitcích z tohoto zájezdu už u Vás vybíráme další na příští rok. Věříme, že se o nás budou starat Vaši kolegové stejně skvěle jako doposud. Přejeme hodně úspěchů v další sezóně :) Radim a Alena K.
Zuzana a Martin G.
Dobrý den, absolvovali jsme s Vaší cestovní kanceláří vodácký zájezd do Chorvatska, kde jme byli velice spokojení. Zejména oceňujeme perfektní přístup instruktorů, kteří se o nás celý týden sklvěle starali, na vodě i na souši. Celý zájezd byl v pohodovém duchu, měli jsme veškeré potřebné organizační informace o programu i praktické informace a doporučení - co kde kupovat, co brát na vodu, do autobusu atd. Díky tomu byl celý pobyt velice komfortní, což jsme popravdě ani nečekali. Díky profesionalitě instruktorů na vodě jsme neměli žádné obavy a všechny plavby jsme si skvěle užívali, přestože nejme zkušenými vodáky. Právě kvůli profesionalitě a přátelskému přístupu Vašich instruktorů pravidelně jezdíme s Vaší kanceláří na zájezdy, doporučujeme Vás i našim známým a budeme tak činit i nadále :-) Za organizaci zájezdu děkujeme, S pozdravem, Zuzana a Martin G. 
Petr M.
Dobrý den, rád bych  poděkoval za fantastické zážitky s vaší c.k.  na vodáckém putování po nádherných krasových řekách v chorvatsku a bosně. Splnili a naplnili jste můj sen , děkuji cyrdovi, kubovi, slečny jméno jsem , bohužel zapomněl , omlouvám se ..........bylo to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. Petr M.