MENU

Dolomitský extrém rafting, Itálie

Termíny se připravují
CENA: 8 950 Kč
OBTÍŽNOST: Těžká

Rafting na 4 nejlepších řekách Itálie

Ve čtyřech dnech sjedeme čtyři řeky s náročností WW 3 až 4+ ve vyhlášené raftové oblasti severních Dolomit. Zájezd pro malou skupinu ostřílených raftařů je náročný na vodácké dovednosti i fyzičku, proto už musíte mít zkušenosti z jiných raftových řek. Pro začínající vodáky tohle není...

1. - 2. den: odjezd brzy odpoledne, nonstop přesun do ITÁLIE. Dospíme noc a raftujeme na ISARCE. Začíná nevinně, ale stupně a hlavně válce pod nimi překvapí svou silou, což bude dobrým začátkem pro rozjetí a stmelení raftových posádek.
3. den: rafting na ADIGE. Protéká údolím Val Venosta, na severu je obklopená třítisícovými vrcholy Ötztálských Alp a na jihu pohořím Ortler. Jedeme úsek, který má spád. Jakmile se koryto narovná a peřeje jsou pryč, rafty balíme a šup na PASSIRIO. Tady se pořádá MSSP ve slalomu a sjezdu na divoké vodě. Kamenité koryto se často rozšiřuje a dělí do ramen, posádky musí hledat ideální průjezdy a válce pod skalními prahy budou rafty pouštět dost neochotně.
4. den: celý den pro rafting na dvou úsecích NOCE.
5. den: dopoledne rafting na NOCE a po obědě jedeme domů. Příjezd do 23:00.

 

Termíny se připravují

Cena zájezdu 8 950 Kč zahrnuje

  • dopravu minibusem
  • rafting s profi instruktory
  • 3x luxusní kemp (1x je tábořiště)
  •  zapůjčení vybavení - vodácká bunda, vesta, přilba
  • pojištění zapůjčeného vybavení
  • pojištění CK
  • Neopren a boty:  zapůjčení zdarma.

Další informace

Nástupní místa: Hradec Králové, Pardubice, Praha, Beroun, Plzeň.
Maximální počet účastníků: 14 osob.
Doprava: minibusem nebo mikrobusy.
Další nástupní místo na uvedené trase: je možné. Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu.
Ubytování: ve vlastním stanu, první noc na tábořišti u řeky.
Stravování: snídaně a svačiny vlastní vaření (čerstvé potraviny koupíme na místě). V kempech jsou restaurace a na večeři ve čtvrtek a v pátek si můžete objednat grilovaný steak.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí:  Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu, nyní nově i z důvodu onemocnění Cov-19. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 35 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 19 Kč/den.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky do 7 dní před odjezdem. Je v nich čas odjezdu, upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, tipy na stravování atd.

Dárkový poukaz: přejete-li si tento zájezd někomu darovat, rádi vám ho zhotovíme.