MENU

Extrém rafting Dolomity, Itálie

Termíny se připravují
CENA: 11 950 Kč
OBTÍŽNOST: Těžká

Rafting na 4 nejlepších řekách Itálie

Ve čtyřech dnech sjedeme čtyři řeky s náročností WW 3 až 4+ ve vyhlášené raftové oblasti severních Dolomit. Zájezd pro malou skupinu ostřílených raftařů je náročný na vodácké dovednosti i fyzičku, proto už musíte mít zkušenosti z jiných raftových řek. Pro začínající vodáky tohle není...

1. - 2. den: navečer odjezd, nonstop přesun do ITÁLIE. Raftujeme na ISARCE. Začíná nevinně, ale stupně a hlavně válce pod nimi překvapí svou silou, což bude dobrým začátkem pro rozjetí a stmelení raftových posádek.
3. den: rafting na ADIGE. Protéká údolím Val Venosta, na severu je obklopená třítisícovými vrcholy Ötztálských Alp a na jihu pohořím Ortler. Jedeme úsek, který má spád. Jakmile se koryto narovná a peřeje jsou pryč, rafty balíme a šup na PASSIRIO. Tady se pořádá MSSP ve slalomu a sjezdu na divoké vodě. Kamenité koryto se často rozšiřuje a dělí do ramen, posádky musí hledat ideální průjezdy a válce pod skalními prahy budou rafty pouštět dost neochotně.
4. - 5. den: špičkový rafting na NOCE, to nejlepší co v Itálii můžeš mít. Neustálé peřeje, přejezdy a překonávání válců tě nenechá lelkovat po krásách okolí. Pátý den už jen krátký rafting na rozloučení a jedeme domů, abychom stíhali Prahu do půlnoci.

Termíny se připravují

Cena zájezdu 11 950 Kč zahrnuje

  • dopravu minibusem
  • rafting s profi instruktory
  • 3x luxusní kemp
  •  vodácká bunda, plovací vesta, helma
  • neopren a neoprenové boty
  • pojištění zapůjčeného vybavení
  • pojištění CK proti úpadku

Další informace

Nástupní místa: Hradec Králové, Pardubice, Praha, Beroun, Plzeň.
Maximální počet účastníků: 14 osob.
Doprava: mikrobusy.
Další nástupní místo na uvedené trase: je možné. Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu.
Ubytování: ve vlastním stanu v perfektně vybavených kempech.
Jídlo a pití: něco z domova a pak se stavujeme na nákupy.  V kempech jsou restaurace a na dva večery si můžete objednat steaky.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí: potřebuješ a pokud nemáš třeba Alpenverein objednej si ho u nás od Uniqa. Zahrnuje i storno zájezdu až do výše 80 %, pokud bys před odjezdem onemocněl. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů jsou v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 40 Kč za den.