MENU

Extrém rafting Dolomity, Itálie. Snídaně v ceně. Individuální termíny.

Termíny se připravují
CENA: 14 950 Kč
OBTÍŽNOST: Těžká

Rafting na 4 nejlepších řekách Itálie

Ve čtyřech dnech sjedeme čtyři řeky s náročností WW 3 až 4+ ve vyhlášené raftové oblasti severních Dolomit. Zájezd pro malou skupinu ostřílených raftařů je náročný na vodácké dovednosti i fyzičku, proto už musíte mít zkušenosti z jiných raftových řek v zahraničí. Abychom chytili vodu na Passiriu, musíme tady být už na začátku června. Pro začínající vodáky tohle není.. Termín se nehodí? Pokud je vás nejméně 6, můžete mít termín na míru

1. - 2. den: navečer odjezd, nonstop přesun do ITÁLIE. Raftujeme na ISARCE. Začíná nevinně, ale stupně a hlavně válce pod nimi překvapí svou silou, což bude dobrým začátkem pro rozjetí a stmelení raftových posádek.
3. den: rafting na ADIGE. Protéká údolím Val Venosta, na severu je obklopená třítisícovými vrcholy Ötztálských Alp a na jihu pohořím Ortler. Jedeme úsek, který má spád. Jakmile se koryto narovná a peřeje jsou pryč, rafty balíme a šup na PASSIRIO. Tady se pořádá MSSP ve slalomu a sjezdu na divoké vodě. Kamenité koryto se často rozšiřuje a dělí do ramen, posádky musí hledat ideální průjezdy a válce pod skalními prahy budou rafty pouštět dost neochotně.
4. - 5. den: špičkový rafting na NOCE, to nejlepší co v Itálii můžeš mít. Neustálé peřeje, přejezdy a překonávání válců tě nenechá lelkovat po krásách okolí. Pátý den už jen krátký rafting na rozloučení a jedeme domů, abychom stíhali Prahu do půlnoci.

Termíny se připravují

Cena zájezdu 14 950 Kč zahrnuje

  • dopravu minibusem
  • rafting s profi instruktory
  • 3x luxusní kemp
  • 3x snídaně
  •  vodácká bunda, plovací vesta, helma
  • neopren a neoprenové boty
  • pojištění zapůjčeného vybavení
  • pojištění CK proti úpadku

Další informace

Nástupní místa: Hradec Králové, Pardubice, Praha, Beroun, Plzeň.
Maximální počet účastníků: 14 osob.
Doprava: mikrobusy.
Další nástupní místo na uvedené trase: je možné. Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu.
Ubytování: ve vlastním stanu v perfektně vybavených kempech.
Jídlo a pití: něco z domova a pak se stavujeme na nákupy.  V kempech jsou restaurace a na dva večery si můžete objednat grilování steaků a zeleniny.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí: potřebuješ a pokud nemáš Alpenverein objednej si ho u nás od Uniqa pojišťovny. Zahrnuje i storno zájezdu až do výše 80 %, pokud bys před odjezdem onemocněl. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů jsou v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 40 Kč za den.