MENU

Extrémní rafting Čerťáky ( 1 den )

24. 8. 2024
CENA: 2 500 Kč
OBTÍŽNOST: Velmi těžká

Rafting na Čerťákách - vypouštění PN Lipno

Připrav se na valící se masu vody a žádný oddych. Rafty řídí profi jezdci Cvok týmu, kteří trať dobře znají, ale záleží i na Tobě. Musíš zamakat a dokonalá souhra všech šesti jezdců je naprosto nutná. Nesmíš z raftu vypadnout, protože čert číhá na sebemenší chybu! A buď si jistý, že si to peklo budeš chtít dát za rok znova. O čem je řeč? Čtyřicet minut WW 4-5 v úseku LOUČOVICE - ČERTOVA STĚNA. Podmínkou účasti jsou zkušenosti z alpských řek WW 4 a s plaváním v divoké vodě! Pokud je nemáš, tak si vyber něco lehčího a raftuj, raftuj…!

Vyhrazujeme si právo odmítnout jezdce, kterého neznáme, protože s námi nejezdí nebo nás nepřesvědčí, že zkušenosti získal jinde. Tohle je nejextrémnější rafting široko daleko a tak je výhradně pro zkušené a odvážné borce. Díky, že to respektuješ!

 

Kód Termín Cena zájezd
120 23. 8. 2024 2 500 Kč objednat
121 24. 8. 2024 2 500 Kč objednat

Cena akce 2 500 Kč/1 800 Kč zahrnuje

  •  rafting na člunu se dvěma profi guidy
  •  zapůjčení vybavení - neopren a neoprenové boty, vodácká bunda, vesta, přilba
  • dopravu z cíle zpět do Loučovic
  • organizátora
  • pojištění vybavení pro případ poškození

Cena 1 800 Kč

je pro klienty Cvoku, kteří v roce 2022-2023 Čerťáky jeli nebo v roce 2022-2024 s námi raftovali v zahraničí na WW 4.

 

Další informace

MÍSTO SRAZU: Loučovice, doprava na místo vlastní autem, vlakem.
PROPOZICE: rozesíláme e-mailem ve středu před akcí.
RAFTING: pojedete na raftových člunech, které řídí profi jezdci CVOK týmu. Kromě kvalifikace Instruktor raftingu nebo licence IRF   mají i nejvyšší licenci Cvičitel raftingu a vodní turistiky bez omezení, tzn. až po nejtěžší obtížnosti světových řek.
ZRUŠENÍ NEBO PŘESUNUTÍ: vyhrazujeme si právo na přesunutí nebo zrušení akce při změně termínu vypouštění Lipenské přehrady.
POJIŠTĚNÍ UNIQA: pojištění kryje až 80 % stornopoplatků pokud onemocníte a to včetně Covidu plus trvalé následky úrazu. Denní sazba pro dospělého je 25 Kč.