MENU

Extrémní rafting na Čerťákách

Několik termínů
CENA: 1 700 Kč
OBTÍŽNOST: Velmi těžká

Rafting na Čerťákách - vypouštění PN Lipno

Připrav se na valící se masu vody a žádný oddych. Rafty řídí profi jezdci Cvok týmu, kteří trať dobře znají, ale záleží i na Tobě. Musíš zamakat a dokonalá souhra všech šesti jezdců je naprosto nutná. Nesmíš z raftu vypadnout, protože čert číhá na sebemenší chybu! A buď si jistý, že si to peklo budeš chtít dát za rok znova. O čem je řeč? Čtyřicet minut WW 4-5 v úseku LOUČOVICE - ČERTOVA STĚNA. Podmínkou účasti jsou zkušenosti z alpských řek WW 4 a s plaváním v divoké vodě! Pokud je nemáš, tak si vyber něco lehčího a raftuj, raftuj…!

Vyhrazujeme si právo odmítnout jezdce, kterého neznáme, protože s námi nejezdí nebo nás nepřesvědčí, že zkušenosti získal jinde. Tohle je nejextrémnější rafting široko daleko a tak je výhradně pro zkušené a odvážné borce. Díky, že to respektuješ!

Kód Termín Cena zájezd
135 27. 8. 2021 1 700 Kč objednat
136 28. 8. 2021 1 700 Kč objednat
137 29. 8. 2021 1 700 Kč objednat

Cena akce 1 700 Kč/1 200 Kč zahrnuje

  •  rafting na člunu se dvěma profi guidy
  •  zapůjčení vybavení - neopren a neoprenové boty, vodácká bunda, vesta, přilba
  • dopravu z cíle zpět do Loučovic
  • organizátora
  • pojištění vybavení pro případ poškození

Cena 1 200 Kč

je pro klienty Cvoku, kteří se v roce 2020 účastnili této akce nebo 2019-2020 raftingu v zahraničí.

Další informace

MÍSTO SRAZU: Loučovice, doprava na místo vlastní autem, vlakem.
PROPOZICE: rozesíláme e-mailem ve středu před akcí.
RAFTING: pojedete na raftových člunech, které řídí profi jezdci CVOK týmu. Kromě kvalifikace Instruktor raftingu nebo licence IRF   mají i nejvyšší licenci Cvičitel raftingu a vodní turistiky bez omezení, tzn. až po nejtěžší obtížnosti světových řek.
ZRUŠENÍ NEBO PŘESUNUTÍ: vyhrazujeme si právo na přesunutí nebo zrušení akce při změně termínu vypouštění Lipenské přehrady.
ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ TRVALÝCH NÁSLEDKŮ: zájemcům můžeme uzavřít úrazové pojištění trvalých následků od pojišťovny Uniqa, a. s. Sazba za jeden den pro dospělého je 20 Kč, pro děti do 15 let 15 Kč.