MENU

Kajak a packraft Bosna a Chorvatsko ( 6 dnů )

24. 9. - 29. 9. 2024
CENA: 11 990 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Kajakářský výlet do Bosny a Chorvatska

Akce pro lehce pokročilé kajakáře v termínu, kdy je v Bosně a Chorvatsku ještě teplo.  Vaši instruktoři to tady dobře znají a tak můžou vybírat ty nejzábavnější úseky, místňáci vás rádi přivítají a ochotně připraví něco na rožni a v partičce si určitě všechno skvěle užijete. Jedeme úplně na pohodu, je to výlet na konec kajakářské sezony a i když jen na pár dní, určitě bude stát za to. Zastavíme v Bihači na nějaké čevapi a dokoupení zásob i ve Slunji, protože jedeme kolem a byla by škoda  si vodopády na řece Slunjčici spolu s kulturní památkou Rastoke (UNESCO) neprohlédnout. 

1. den: ráno odjezd a přesun do Bosny.
2. den: spodní UNA
3. den: VRBAS
4. den: horní UNA, přesun do Chorvatska.
5. den: MREŽNICE nebo KORANA
6. den: sprášíme horní MREŽNICI a mažeme domů.
Kód Termín Cena zájezd
764 24. 9. - 29. 9. 2024 11 990 Kč objednat

Cena zájezdu 11 990 Kč zahrnuje

  • dopravu mikrobusem
  • instruktory s licencí
  • pojištění CK proti úpadku
  • CENA NEZAHRNUJE: kempy asi 25 €, kajak a výbavu - předpokádáme, že už jsi investoval do vlastního. Pokud ne, tak ti samozřejmě všechno rádi půjčíme.
  • PŘÍPLATEK: kajak a vodácká výbava 990 Kč, neopren 300 Kč.
  • VLASTNÍ DOPRAVA: sleva 3 000 Kč.

Další informace

Náročnost řek: zkušenosti ze začátečnického kurzu na Jizeře by ti nestačily, ale pokud k nim máš i nějaký kanál, tak to už by šlo! Zvládnutí eskymáka je vždycky výhodou, ale není podmínkou.
Nástupní místa: Pardubice, Praha, Brno. Další nástupní místa na trase je možné domluvit.
Vlastní doprava: je možná po dohodě, s námi v mikrobusu musí jet min. 6 kajakářů.
Jídlo a pití: trochu potravin si můžeš vzít z domova, ale je to skoro zbytečné. Na místě si koupíš  čerstvé pečivo, zeleninu, víno atd. za ceny jako u nás nebo nižší. Když zajdeš do hospody, tak se za 8 - 10 € bohatě najíš.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí Uniqa: zahrnuje i storno zájezdu až do výše 80 %, pokud bys onemocněl ještě před odjezdem. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů jsou v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 40 Kč za den.

Reference

Irena
Vážení, chtěla bych touto cestou moc poděkovat našemu instruktorovi Michalovi, který nás bezpečně a dobře provedl zajímavou Bosnou. A zároveň jeho pomocníkovi Lumírovi, který se o nás také bezchybně staral. Mnohokrát děkuji za organizaci zájezdu, i když musím zhodnotit, že podmínky bydlení v kempech jsou nepoměrně drsnější, než které znám standardně a některé části řek bych asi nenazvala obtížnost lehká. Ale nějak jsem se s tím popasovala. Do budoucna Vám přeji hodně úspěchů a samé pěkné a zajímavé zájezdy. Budu se těšit zas někdy příště. AHÓÓJ Irena.
Štěpa
Ahoj ...Chtěla jsem moc poděkovat za bezvadnou Bosnu, která se vydařila a poděkovat Kuldovi s Lumírem jak se o nás starali...mějte se a doufám, že na jaře zase něco vyjde.