MENU

Kajak a packraft kurz na víkend. Kajak kemp Kanál Brandýs nad Labem. Pro kajakáře z Paraplíčka.

Termíny se připravují
CENA: 3 490 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Víkend intenzivního pádlování pro mírně pokročilé jezdce, kteří jdou po krátké teoretické přípravě rovnou na kanál. Rozjezdíme se a trénujeme důsledné provádění správných náklonů, přejezdy, zavěšování a celkově sebevědomnější jízdu. Zopakujeme zásady vodácké záchrany, ježdění ve skupině, nácvik řešení krizových situací a práci s házečkou. Ježdění na kajaku není pro salámisty, musíš mít chuť a nebát se trénovat tak dlouho, dokud ti všechno nepřejde do krve. A svých chyb se neboj, na tom zamakáme!

Packraft na kanále 

Pokud se ještě na plasťák na kanále necítíš, tak neházej flintu do žita. Packraft je super stabilní loď a odpustí ti chyby, který normálně plastový kajak krutě potrestá. To ale neznamená, že chceme abys jezdil s chybama. Naopak! Musíš se učit úplně stejné věci a budeš trénovat s ostatníma. Packraft je také řešení pro dvoumetrové habány, kteří se do plasťáku špatně skládají.

Termíny se připravují

Cena 3 490 Kč zahrnuje

  • kurzovné
  • kajakářské instruktory
  • kajak, špricku, pádlo
  • kajakářskou bundu, vestu, helmu
  • pronájem kanálu
  • pojištění zapůjčeného vybavení pro případ poškození
  • zákonné pojištění CK
  • SLEVA: vlastní kajak a kompletní vodácká výbava 300 Kč.
  • PŘÍPLATEK: neopren 250 Kč a boty 150 Kč za víkend.

Další informace

Doprava: vlastní.  Z Prahy Černého Mostu to sem máte 15 km, z Hradce Králové 90 km, z Mladé Boleslavi 39 km, z Kladna 55 km....
Ubytování: autokemp Kačer. Cena a za 1 noc: 100 Kč osoba, 100 Kč stan, 50 Kč auto, 1000 Kč 4 lůžková chatka.
Stravování: přes den to bude chtít velkou sváču, oběd si dáme v hospodě.
Sjízdnost: kurz se koná na umělém slalomovém kanále, je tedy zajištěn stabilní vodní stav.
Na čem jezdíme: kajaky od výrobců Železný, Dagger, Waka Kayaks, Prijon, Liquidlogic a vůbec se neboj, máme kajak úplně na každou postavu.
Pojištění storna a trvalých následků úrazu Uniqa: zahrnuje storno až do výše 80 %  z ceny, pokud onemocníš ještě před akcí plus trvalé následky úrazu. Denní sazba pro dospělého je 25 Kč, pro děti do 15 let 21

Reference

Klára
Ahoj! V Brandýse se mi líbilo moc! Lepší by bylo, kdybych se furt netopila, ale to je pouze v mých silách. Kulda i Lubomír se snažili na maximum, aby mi pomohli se zlepšit. Neustále se nám věnovali, povzbuzovali nás a lovili nás z vody. Takže bych chtěla moc poděkovat za čas, který mi věnovali. Bavili jsme se s Kuldou, že bych s vámi mohla jet na kajaky do Bosny příští rok. Byla bych moc ráda, kdyby se termín zveřejnil co nejdříve. Musím si už v prosinci zadat dovolenou na celý příští rok :/ Ještě jednou moc díky! Jste skvělí! Klára G.
Honza
Ahoj, další skvělá akce! Moc klukům děkuji. Kuldovi navíc děkuji za vzornou fotodokumentaci a to i za minule. :-D Honza