MENU

Kajak a packraft kurz v sobotu. Kajak kemp Kanál Brandýs nad Labem. Pro kajakáře z Paraplíčka.

Několik termínů
CENA: 1 850 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Kajakářská škola na kanále v Brandýse na 1 den, mírně pokročilí

Málo času? Tak přijeď na sobotu. Jestli máš první pádlování na kajaku za sebou třeba na Jizeře Paraplíčku a podobných terénech nebo je to už dlouho, co jsi seděl v kajaku a cítíš nejistotu, přijeď.  Rozjezdíš se a natrénujeme důsledné provádění správných náklonů, přejezdy, zavěšování a celkově sebevědomnější jízdu.  Nevynecháme záchranu a sebezáchranu. Jezdíme ve dvou blocích, dopoledne od 10:00 a po pauze na oběd druhý blok.  Kanál se zavírá až v 19:00. A chyb se vůbec neboj, na tom zamakáme!

Packraft

Pokud tě láká packraft, učíš se na něm stejně jako na plasťáku, ale packraft má všechny výhody nafukovačky. Především stabilitu a také to může být řešení pro dvoumetrové habány, kteří se do plasťáku špatně skládají.

Kód Termín Cena zájezd
7261 22. 6. 2024 1 850 Kč objednat

Cena 1 850 Kč zahrnuje

  • kurzovné
  • instruktory
  • kajak, špricku, pádlo
  • kajakářskou bundu, vestu, helmu
  • pronájem kanálu
  • pojištění zapůjčeného vybavení pro případ poškození
  • zákonné pojištění CK
  • SLEVA: vlastní kajak a kompletní vodácká výbava 200 Kč.
  • PŘÍPLATEK: neopren 180 Kč a boty 100 Kč.

Další informace

Doprava: vlastní.  Z Prahy Černého Mostu to sem máte 15 km, z Hradce Králové 90 km, z Mladé Boleslavi 39 km, z Kladna 55 km.
Jídlo a pití: přes den to bude chtít velkou sváču, oběd si dáme v hospodě.
Na čem jezdíme: kajaky od výrobců Železný, Dagger, Waka Kayaks, Prijon, Liquidlogic.
Pojištění storna a trvalých následků úrazu Uniqa: zahrnuje storno až do výše 80 %  z ceny, pokud onemocníš ještě před akcí plus trvalé následky úrazu. Denní sazba pro dospělého je 25 Kč, pro děti do 15 let 21 Kč.

Reference

Alice
ahoj Zuzko, ahoj všichni, chci poděkovat za nás oba i Pepču (manžel). Děkuji za Vaší rychlou flexibilitu, neb jsme volali v sobotu, zda můžeme jet druhý den v neděli = díky moc :) Chci poděkovat i instruktorům - vedoucí "kulda" i Lumír - super. Super zkušenost bylo plavání v kanále a poučení - plavat na záda a né se snažit stavět v proudu ve vodě. Představa, že skáču do vody nahoře nad kanálem a úkol zní: proplaveme kanál (tak nějak mě chyběla "loď), ve mě budila hrůzu. Snažit se pak z proudu přetočením dostat do vracáku - tj. kraulem zamakat- jo fuška a o to více musí člověk více ještě plavat a plavat a cvičit:) Pepča prohlašuje doma, že tímto výcvikem plavání v kanálu teď musí projít i děti - no nadšení to nevyvolává :) Házečka - též super vyzkoušení. Odpoledne už mě pak zas zlobila záda, tak jsem pozorovala z břehu. Každopádně Pepča zachraňoval i byl zachraňován a prý též zvláštní pocit a není to tak jednoduché, jak to vypadá. Takže za nás - pecka, super a díky moc.