MENU

Kajak a packraft Salza Rakousko. Pokročilí začátečníci. Doprava s námi nebo vlastní. ( 3 dny )

20. 9. - 22. 9. 2024
CENA: 6 750 Kč
OBTÍŽNOST: Střední

Kajakářská škola na Salze, Wildalpen v Rakousku. Kajak nebo packraft, vyber si.

Lepší řeku na pokračování pro absolventy kajakářských kurzů prostě nenajdeš. Na SALZU je to kousek a  několik úseků s náročností od WW 2 do WW 3 dává tušit, že tady bude na výběr dost možností.  Navíc za jakéhokoliv stavu vody (kromě povodňového samozřejmě).  Proto tady také potkáš jak začínající vodáky, tak zkušené jezdce. Kromě dlouhých peřejí je v krásné tyrkysové vodě  spousta vracáků, válečků a vynikajících cvičných míst, kde se moc hezky trénují závěsy a výjezdy do proudu. U jednoho takového místa budeme přímo ve Wildalpenu tábořit. Jestli už máš za sebou základní kurz na Jizeře a nebo na kanále v Brandýse a nebo chceš znova oprášit svoje dosavadní zkušenosti, pojeď  na Salzu. Může to být tvoje první divoká voda v zahraničí nebo parádní kondiční jízda.  Náročnost SALZY je  WW 2 až WW 3.

1. den: navečer odjezd do kempu ve Wildalpenu. Ubytování ve skvělém vodáckém kempu. Krátkou procházkou se dostaneš do městečka, kde je obchod i několik hospůdek.
2. den: první část kurzu. Nácvik náklonů, nájezdů, zavěšování, přejezdů v proudu. K nácvikům vybíráme bezpečná místa, pod kterými se dobře loví případní plaváčci.  Trénujeme samozřejmě i záchranné techniky, samozáchranu a zásady jízdy ve skupině kajakářů.  Dbáme na vaše správné techniky pádlování, tak aby jste se naučili jezdit efektivně a odprostili se od častých začátečnických chyb a špatných pádlovacích návyků. Večer při grilu video rozbor úspěchů a neúspěchů a jdeme se pořádně vyspat na další den.
3. den: navážeme na to, co už umíme a dál poctivě pilujeme všechny dovednosti v dalších úsecích SALZY. Jezdíme dopoledne, pak pauza na oběd a odpoledne jezdíme do 15 - 16 hodin, podle toho jak budete mít chuť a sílu.  Pak balíme a frčíme domů. Plnohodnotný pádlovací víkend.
Kód Termín Cena zájezd
740 26. 7. - 28. 7. 2024 6 750 Kč objednat
750 23. 8. - 25. 8. 2024 6 750 Kč objednat
763 20. 9. - 22. 9. 2024 6 750 Kč objednat

Cena 6 750 Kč zahrnuje

  • dopravu mikrobusem
  • kurzovné a péči instruktorů
  • 2x kemp
  • kajak, šprajdu, pádlo
  • vodáckou výbavu - bundu, vestu, helmu
  • zákonné pojištění CK
  • pojištění zapůjčených věcí proti poškození
  • VLASTNÍ DOPRAVA: sleva 1000 Kč.
  • SLEVA: vlastní kajak a vodácká výbava 500 Kč.
  • PŘÍPLATEK: neopren 200 Kč, neoprenové boty 130 Kč na víkend.

Další informace

Nástupní místa: 16:00 Pardubice, 17:15 Praha, Příbram a Písek nebo Benešov a Tábor, České Budějovice.
Ubytování: velmi dobře vybavený vodácký kemp ve Wildalpenu.
Jídlo a pití: vlastní a pokud se ti nechce vařit, můžeš zajít do hospody.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí Uniqa: zahrnuje i storno zájezdu až do výše 80 %, pokud bys onemocněl ještě před odjezdem. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů jsou v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 40 Kč za den.