MENU

Kajak škola Benátky nad Jizerou. Základní kurz v neděli. Seznámení s kajakem pro začátečníky.

Několik termínů
CENA: 1 950 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Kajak škola na 1 den,   základní kurz

První seznámení s kajakem.  Za 1 den se toho sice nenaučíš tolik jako za víkend, ale poznáš, jak se kajak chová. A co se musíš umět, aby ti jízda dávala tu očekávanou porci zábavy.
Náplň kurzu: seznámení s výbavou, teoretická příprava na břehu, ukázky základních záběrů, nácvik a jízda na hladké vodě, teorie o jízdě v proudu, nácvik jízdy v proudu, náklony, přejezdy, sebezáchrana....
Děti od 13 let, výška min. 155 cm. A ještě jeden tip pro začínající děti: nafukovací packraft na kanále v Brandýse nad Labem, tři termíny v roce 2023.
Kód Termín Cena zájezd
757 8. 9. 2024 1 950 Kč objednat

Cena 1950 Kč zahrnuje

  • kurzovné
  • kajakářského instruktora
  • kajak, špricku, pádlo
  • vodáckou výbavu - bundu, helmu, vestu
  • dopravu kajaků a vybavení
  • pojištění zapůjčených věcí proti poškození
  • SLEVA: vlastní kajak a komplet vodácká výbava 300 Kč.
  • PŘÍPLATEK: neopren 180 Kč a boty 100 Kč.

Další informace

Kurz je na přírodní vodě a tak jsme závislí na vodním stavu. A protože nám jde především o tvoji bezpečnost a pohodu, je vždycky na posouzení zkušených instruktorů, jestli provést změny nebo úpravy programu, ať předem nebo během akce (např. změnu úseku Jizery při vysokém stavu vody, změnu termínu při špatném počasí apod).
Sraz: v Benátkách nad Jizerou na slalomové trati na Jizeře, pod jezem u loděnice Karbo.
Na čem jezdíme: kajaky od výrobců Železný, Dagger, Waka Kayaks, Prijon, Liquidlogic a vůbec se neboj, máme kajak úplně na každou postavu.
Stravování: na svačinky i vydatný oběd plus termosku s čajem  si vezmi z domova. Jiná možnost tady není.
Konec kurzu: kolem 16 hodiny, bude záležet na počasí a vaší kondici. My domů nepospícháme, budeme se vám věnovat dokud budete mít chuť jezdit. 
Pojištění storna a trvalých následků úrazu Uniqa: zahrnuje storno až do výše 80 %  z ceny, pokud onemocníš ještě před akcí plus trvalé následky úrazu. Denní sazba pro dospělého je 25 Kč, pro děti do 15 let 21 Kč.

Reference

Karl H.
 KAJAKÁŘSKÁ ŠKOLA V BENÁTKÁCH NAD JIZEROU Ahoj Sarko, Bylo to hezky! Voda dost, slunicko svitilo a super lidi. Tomas je super instruktor! Ciao, Karl