MENU

Kurz eskymáků na písáku, Pardubice

Termíny se připravují
CENA: 790 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Kurzy eskymování v Pardubicích

Nevíš jak na eskymácký obrat? Tak ještě to není ztracený, pokud za námi přiješ na písák. Dvě hodinky kurzu s některým z kajakářských instruktorů a určitě to dáš.  Obvykle začínáme v 16:30 a končíme kolem 19:00 hodiny.  Můžeš přijet autem rovnou na písák nebo vlakem do Pardubic a na nádraží přeskočíš k nám.  Budou se ti hodit plavecké brýle a skřipec na nos, pokud by byla zima tak i neopren a triko z funkčních materiálů.
Děti od 15 let, výška min. 165 cm.

Termíny se připravují

Cena 790 Kč zahrnuje

  • kurzovné
  • kajak, neoprenovou šprajdu, pádlo (pokud už nemáš vlastní)
  • dopravu vybavení a případně i tebe
  • pojištění zapůjčeného vybavení pro případ poškození
  • PŘÍPLATEK: neopren 100 Kč.

Další informace

Doprava:  vlastní až na místo, vlakem na nádraží nebo autem k nám do skladu a odtud vás vezmeme na písák mikrobusem, záleží na domluvě.
Pojištění storna a trvalých následků úrazu Uniqa: zahrnuje storno až do výše 80 %  z ceny, pokud onemocníš ještě před akcí plus trvalé následky úrazu. Denní sazba pro dospělého je 25 Kč, pro děti do 15 let 21 Kč.

Reference

Martin
Ahoj dobry den, v pondeli jsem absolvoval kurz eskymaku s Happym a Lumirem, nutno dodat, ze takhle skvelej "workshop" jsem uz leta nezazil. Uzasny, jeste ted mi z nosu tece voda. V navaznosti na to bych se rad prihlasil na nejaky dalsi kajakarsky kurz. Uvazoval jsem nad zacatecniky, i kdyz uz jsem parkrat na kajaku byl, dokonce jeden teda vlastnim. Ale zopakovat si zaklady nekdy neni na skodu. Diky a zdravim. Martin B.