MENU

Kurz eskymáků na písáku, Pardubice

Několik termínů
CENA: 790 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Kurzy eskymování v Pardubicích

Nevíš jak na eskymácký obrat? Tak ještě to není ztracený, pokud za námi přiješ na písák. Dvě hodinky kurzu s některým z kajakářských instruktorů a určitě to dáš.  Obvykle začínáme v 16:30 a končíme kolem 19:00 hodiny.  Můžeš přijet autem rovnou na písák nebo vlakem do Pardubic a na nádraží přeskočíš k nám.  Budou se ti hodit plavecké brýle a skřipec na nos, pokud by byla zima tak i neopren a triko z funkčních materiálů.
Děti od 15 let, výška min. 165 cm.

Kód Termín Cena zájezd
734 5. 8. 2024 790 Kč objednat
749 19. 8. 2024 790 Kč objednat
754 2. 9. 2024 790 Kč objednat
759 9. 9. 2024 790 Kč objednat

Cena 790 Kč zahrnuje

  • kurzovné
  • kajak, šprajdu, pádlo (pokud už nemáš vlastní)
  • dopravu vybavení a případně i tebe
  • pojištění zapůjčeného vybavení pro případ poškození
  • PŘÍPLATEK: neopren 100 Kč.

Další informace

Doprava:  vlastní až na místo, vlakem na nádraží nebo autem k nám do skladu a odtud vás vezmeme na písák mikrobusem, záleží na domluvě.
Pojištění storna a trvalých následků úrazu Uniqa: zahrnuje storno až do výše 80 %  z ceny, pokud onemocníš ještě před akcí plus trvalé následky úrazu. Denní sazba pro dospělého je 25 Kč, pro děti do 15 let 21 Kč.

Reference

Hana
Dobrý den,

Chtéla bych moooooooc pochválit Jirku i Kubu,byli oba velmi trpěliví i s takovým "talentem" jako jsem já. Se synem jsme si to opravdu užili, těšíme se na další kurz pod jejich vedením.????

Mějte prima den

Hana B.
Martin
Ahoj dobry den, v pondeli jsem absolvoval kurz eskymaku s Happym a Lumirem, nutno dodat, ze takhle skvelej "workshop" jsem uz leta nezazil. Uzasny, jeste ted mi z nosu tece voda. V navaznosti na to bych se rad prihlasil na nejaky dalsi kajakarsky kurz. Uvazoval jsem nad zacatecniky, i kdyz uz jsem parkrat na kajaku byl, dokonce jeden teda vlastnim. Ale zopakovat si zaklady nekdy neni na skodu. Diky a zdravim. Martin B.