Ledovcové řeky Möll a Isel na kanoi

11. - 13. září 2020
CENA: 5 290 Kč
OBTÍŽNOST: Těžká

Vodácký zájezd na Möll a Isel v Rakousku

Divoká voda pro zkušené posádky, které umí! Pokud je na vás EnnsSalza málo, jste sehraní, umíte se rychle rozhodovat a když se cvaknete, víte co dělat - pak zkuste řeky pod Grossglocknerem. MÖLL náročností nepřekvapí - na rozježdění přehledná WW 3. Zato ISEL už je řekou z jiného soudku! Masa vody, velké a ještě větší vlny a válce, které vás budou chtít sežrat. Obtížnost WW 3+ (IV).
 

1. den: odjezd navečer do kempu v Rakousku.
2. den: splutí MÖLLU údolím Mölltal. Na oběd se stavíme v kempu a plavba v dalším úseku. Navečer přejedeme 55 km na ISEL.  Zdejší kemp má vodákům nakloněného majitele, hospodu a venkovní ohniště. K večeři si můžete opéct něco na ohni, v hospodě vám udělají pizzu nebo se přidejte na grilování steaků.
3. den: splutí ISELU. Oběd ještě v kempu, odjezd domů, návrat do 23:30.

Kód Termín Cena zájezd
648 11. - 13. září 2020 5 290 Kč objednat

Cena zájezdu 5 290 Kč zahrnuje

  • dopravu a program
  • přátelskou a profesionální péči instruktorů na vodě
  • 2x skvělý vodácký kemp
  • zapůjčení vybavení - vodácká bunda, vesta, přilba
  • zapůjčení samovylévací kánoe, pádlo
  • pojištění zapůjčeného vybavení pro případ poškození
  • pojištění CK proti úpadku
  • VLASTNÍ DOPRAVA: sleva 500 Kč.
  • PŘÍPLATEK: neopren a neoprenové boty 200 Kč.

Další informace

Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Příbram a Písek nebo Benešov a Tábor, Č. Budějovice. Trutnov a Jaroměř na dotaz.
Doprava: minibusem, při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu. Bus jede po uvedené trase nejrychlejší cestou na místo. Nástupní místa mimo trasu nelze, máme to časově jen tak tak.
Vlastní doprava: do Obervellachu můžete přijet kdykoliv během pátku, spolu se sejdeme v sobotu v 10:00 před recepcí. Počítejte s tím, že když nebude volné místo v autobusu, budete svým autem jezdit i během programu, ale většinou se nám podaří naložit na převoz alespoň řidiče. Jinak si auta se svozem vzájemně pomáhají.
Ubytování: ve vlastním stanu v kempu v Obervellachu a Ainetu, oba jsou s výborným sociálním zázemím a restaurací.
Stravování: vlastní vaření, na sobotní večeři si můžete objednat grilovaný steak nebo zajít do hospody.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí pro rafting: je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 30 Kč/den, 15 Kč/den pro děti do 15 let.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky nejpozději 7 dní před odjezdem. Najdete v nich čas odjezdu a upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, potravin a typů na stravování, případné upřesnění programu atd.
Dárek:
rádi vám uděláme Dárkový poukaz.