MENU

Ledovcové řeky pod Grossglocknerem, Möll a Isel na kanoi

Termíny se připravují
CENA: 5 290 Kč
OBTÍŽNOST: Střední

Vodácký zájezd na Möll a Isel v Rakousku

Divoká voda pro zkušenější posádky, které umí a Salzu dávají bez problémů!  Na řeky pod Grossglocknerem jedeme až do Korutan, ale za tu jistotu vody se to vyplatí.  Na  MÖLLU  se krásně rozjezdíme na přehledných peřejkách WW 1 - 2 až WW 3.  ISEL už je řekou z jiného soudku, ale my vynecháme raftové úseky a pojedeme z kempu do Lienzu. Na začátku přes krásné skalní plotny a celkově je to hezká WW 2+. Komu by to bylo málo, klidně ještě vyjedeme nad kemp a dáme si náročnější úsek. Záleží jen na vás.
 

1. den: odjezd odpoledne do kempu v Rakousku.
2. den: splutí MÖLLU údolím Mölltal. Na oběd se stavíme v kempu a plavba v dalším úseku. Navečer přejedeme 55 km na ISEL.  Pokud nám to bude na Möllu pěkně "odsejpat", stačíme se ještě stavit na obří alpské bobové dráze s výhledy na Lienzské Dolomity (2,7 km). Kemp na Iselu má vodákům nakloněného majitele, hospodu a venkovní ohniště.
3. den: splutí ISELU. Oběd ještě v kempu a kolem 14 hodin odjezd domů, návrat do 23:30.

Termíny se připravují

Cena zájezdu 5 290 Kč zahrnuje

  • dopravu a program
  • přátelskou a profesionální péči instruktorů na vodě
  • 2x skvělý vodácký kemp
  • zapůjčení vybavení - vodácká bunda, vesta, přilba
  • zapůjčení samovylévací kánoe, pádlo
  • pojištění zapůjčeného vybavení pro případ poškození
  • pojištění CK proti úpadku
  • VLASTNÍ DOPRAVA: sleva 500 Kč.
  • PŘÍPLATEK: neopren a neoprenové boty 200 Kč.
  • CENA NEZAHRNUJE: bobovou dráhu 12 Euro.

Další informace

Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Příbram a Písek nebo Benešov a Tábor, Č. Budějovice. Trutnov a Jaroměř na dotaz.
Doprava: minibusem, při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu. Bus jede po uvedené trase nejrychlejší cestou na místo. Nástupní místa mimo trasu nelze, máme to časově jen tak tak.
Vlastní doprava: do Obervellachu můžete přijet kdykoliv během pátku, spolu se sejdeme v sobotu v 10:00 před recepcí. Počítejte s tím, že když nebude volné místo v autobusu, budete svým autem jezdit i během programu, ale většinou se nám podaří naložit na převoz alespoň řidiče. Jinak si auta se svozem vzájemně pomáhají.
Ubytování: ve vlastním stanu v kempu v Obervellachu a Ainetu, oba jsou s výborným sociálním zázemím a restaurací.
Stravování: vlastní vaření, na sobotní večeři si můžete objednat grilovaný steak nebo zajít do hospody.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí pro rafting: je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu, nyní nově i z důvodu onemocnění Cov-19. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 35 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 19 Kč/den.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky nejpozději 7 dní před odjezdem. Najdete v nich čas odjezdu a upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, potravin a tipů na stravování, případné upřesnění programu atd.
Dárek:
rádi vám uděláme Dárkový poukaz.