MENU

Letní rafting pod Lipnem

Několik termínů
CENA: 890 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Rafting na Vltavě - vypouštění přehrady Lipno

Rafting se zkušenými instruktory a s profesionálním vybavením je opravdu pro každého! V Čechách navíc úplně mimořádně - pěkně v letním teplíčku. Dejte si peřeje Kobylí hlava, ŽelezňákProkopova kaskáda. Hned za ní je sjízdný jez a oddychnete si až při pádlování “na rybníku”. Ale ne nadlouho, přichází totiž Loučovická kaskáda. Náročnost  WW 2-3 je pro každého, i začínající raftaře, ale dál už je extrémní rafting pro zkušené viz Rafting na Čerťákách. 

Kód Termín Cena zájezd
138 27. 8. 2021 890 Kč objednat
139 28. 8. 2021 890 Kč objednat
140 29. 8. 2021 890 Kč objednat

Cena raftingu 890 Kč zahrnuje

  • rafting na člunu s instruktorem
  • zapůjčení vybavení - neopren, neoprenové boty, vodácká bunda, vesta, přilba
  • dopravu na start
  • organizátora
  • pojištění vybavení pro případ poškození
  • DĚTSKÁ CENA: 12-15 let (min. výška 150 cm) na raftu s rodičem 750 Kč. Děti jedou jen před Loučovickou kaskádu a vysedají v Loučovicích u prezentace.

Další informace

DOPRAVA NA MÍSTO SRAZU: vlastní.
MÍSTO SRAZU: Loučovice.
PROPOZICE: rozesíláme e-mailem ve středu před akcí.
RAFTING: pojedete na raftových člunech, které řídí profi jezdci CVOK týmu. Kromě kvalifikace Instruktor raftingu nebo licence IRF  mají i nejvyšší českou licenci Cvičitel raftingu a vodní turistiky bez omezení, tzn. až po nejtěžší obtížnosti světových řek.
ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ TRVALÝCH NÁSLEDKŮ: zájemcům můžeme uzavřít úrazové pojištění trvalých následků od pojišťovny Uniqa, a. s. Sazba za jeden den pro dospělého je 20 Kč, pro děti do 15 let 15 Kč.