Letní rafting pod Lipnem

30. srpen 2020
CENA: 850 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Rafting na Vltavě - vypouštění přehrady Lipno

Rafting se zkušenými instruktory a s profesionálním vybavením je opravdu pro každého! V Čechách navíc úplně mimořádně - pěkně v letním teplíčku. Dejte si peřeje Kobylí hlava, ŽelezňákProkopova kaskáda. Hned za ní je sjízdný jez a oddychnete si až při pádlování “na rybníku”. Ale ne nadlouho, přichází totiž Loučovická kaskáda. Náročnost  WW 2-3 je pro každého, i začínající raftaře, ale dál už je extrémní rafting pro zkušené viz Rafting na Čerťákách. 

Kód Termín Cena zájezd
130 28. srpen 2020 850 Kč objednat
131 29. srpen 2020 850 Kč objednat
132 30. srpen 2020 850 Kč objednat

Cena raftingu 850 Kč zahrnuje

  • rafting na člunu s instruktorem
  • zapůjčení vybavení - neopren, neoprenové boty, vodácká bunda, vesta, přilba
  • dopravu na start
  • organizátora
  • pojištění vybavení pro případ poškození
  • DĚTSKÁ CENA: 12-15 let (min. výška 150 cm) na raftu s rodičem 690 Kč. Děti jedou jen před Loučovickou kaskádu a vysedají v Loučovicích u prezentace.

Další informace

DOPRAVA NA MÍSTO SRAZU: vlastní.
MÍSTO SRAZU: Loučovice.
PROPOZICE: rozesíláme e-mailem ve středu před akcí.
RAFTING: pojedete na raftových člunech, které řídí profi jezdci CVOK týmu. Kromě kvalifikace Instruktor raftingu nebo licence IRF  mají i nejvyšší českou licenci Cvičitel raftingu a vodní turistiky bez omezení, tzn. až po nejtěžší obtížnosti světových řek.
ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ TRVALÝCH NÁSLEDKŮ: zájemcům můžeme uzavřít úrazové pojištění trvalých následků od pojišťovny Uniqa, a. s. Sazba za jeden den pro dospělého je 20 Kč, pro děti do 15 let 15 Kč.