MENU

Nejlepší rafting v Écrins, Francie

23. 5. - 29. 5. 2022
CENA: 15 990 Kč
OBTÍŽNOST: Těžká

Nejlepší rafting v NP Écrins

Rafting v okolí Écrinského národního parku slibuje parádní zážitky pro zkušenější vyznavače horských řek, které jsou plné peřejí, velkých vln a válců. Široká místa střídají úzké, technicky náročnější skalní soutěsky s těsnými průjezdy a skoky. Nádherná alpská příroda pod štíty hor nadchne každého a místní městečka nabízejí kromě zajímavých kulturních památek také kulinářské potěšení všeho druhu. Pro spojení raftingu, horské turistiky, dobrého jídla a pití je oblast na pomezí Alp a slunečné Provance skvělou volbou.

1. den: ráno odjezd do kempu ve Francii a ubytujeme se tady na 5 nocí. 
2. den: pro první tréning a spřátelení posádek dáme rafting na vybraném úseku široké a vodnaté Durance. Přímo v kempu je pak vyhlášená surfovací vlna Rabioux a zablbnem si na ní až do úplného vysílení.
3. den: přivrdíme při raftingu na technické Ubaye. Výživná místa střídají krátké odpočinkové úseky, než se řeka sevře do úzké skalní průrvy. Po cestě do kempu koupačka v jezeře Serre-Ponçon a prohlídka Embrunu, nákup pochoutek.
4. den: úzká, z kopce se valící a pěkně divoká je Guisane. Rafting na pekelně studené vodě z ledovců NP Écrins. Dáme si ji určitě alespoň 2x. Zastávka v Briançonu, kterému dominují stavby slavného vojenského architekta Vaubana.
5. den: rafting graduje na Guilu, jedné z nejkrásnějších řek oblasti. Úzké koryto ve skalním kaňonu je plné technicky náročných pasáží, nad nimiž srdce rafťáka zaplesá. Pak prohlídka vojenské pevnosti Mont Dauphin, výhled na soutok DuranceGuilu a celého nádherného údolí.
6. den: před cestou domů lehké osvěžení na řece Drac, poslední nákupy vína, sýrů a paštiček.

7. den: příjezd dopoledne.

Kód Termín Cena zájezd
509 23. 5. - 29. 5. 2022 15 990 Kč objednat

Cena zájezdu 15 990 Kč zahrnuje

  • dopravu mikrobusy
  • rafting s profi instruktory
  • 5x luxusní kemp (1x je noční přejezd)
  • zapůjčení vybavení - vodácká bunda, vesta, přilba
  • zákonné pojištění CK
  • pojištění zapůjčeného vybavení proti poškození
  • ZDARMA zapůjčení neoprenu a neoprenových bot.
  • Pozn. na zájezd se nevztahují slevy.

Další informace

Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Beroun, Plzeň.
Doprava mikrobusem. Max. 14 účastníků. Při nástupu v Pardubicích můžete parkovat u našeho skladu.
Ubytování ve vlastním stanu v kempu.
Stravování vlastní, na místě denně možnost k nákupu potravin i jídlu v restauraci.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí:  Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu, nyní nově i z důvodu onemocnění Cov-19. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 35 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 19 Kč/den.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky do 7 dní před odjezdem. Je v nich čas odjezdu, upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, tipy na stravování atd.