MENU

Ohře ze Sokolova, dovolená na vodě bez starostí. Snídaně a kempy v ceně.

Několik termínů
CENA: 2 990 Kč
OBTÍŽNOST: Velmi lehká
Přidáváte se k vodákům, kteří jedou už od úterý a začínají na horním úseku z Tršnice. I na vás čekají místy lehce peřejnaté úseky Ohře, táhlé meandry a krásné pohledy na chráněnou okolní přírodu.
 
1. den: ráno sraz na tábořišti v Sokolově, svoz aut a po návratu řidičů začneme s vodáckým školením pro začínající vodáky. Předvedeme si co a jak se na vodě dělá a vyplouváme. Nádherným údolím projedeme Královské Poříčí PP Údolí Ohře až na vodácké tábořiště Dronte v Lokti, 13 km. Odpoledne stihnete ještě prohlídku historického centra města a středověkého hradu Loket
2. den: pokračujeme do Karlových Varů, 16 km. Během plavby uvidíte skalní divadlo NPP Svatošské skály. Impozantní žulový masív je rozpukán do desítek pilířů, ostrých jehlanů a skalních stěn. Určitě tady zastavíme na prohlídku a občerstvení.  Rodiče s dětmi se mohou stavit v rodinném areálu Svatošky dětský ráj (trampolíny, hřiště, koně...občerstvení). Dokončíme etapu a navečer se ještě můžete vydat na prohlídku města.
3. den: dnes vyrážíme z Karlových Varů na peřej Hubertus, snad nejkrásnější místo na Ohři. Tady si dáme pauzu na občerstvení a určitě vás vyhecujeme k dovádění na slalomce.  Pak pokračujeme přes Dubinu a lázně Kyselka do kempu Na Špici v Radošově,   19 km.
4. den: dnes už jen krátká etapa Radošov - Vojkovice, 8 km.  Rozloučíme se, očistíme lodě a jedeme domů.
Kód Termín Cena zájezd
322 10. 8. - 13. 8. 2023 2 990 Kč objednat

Cena 2990 Kč zahrnuje

 • 3x snídaně
 • 3x kemp
 • loď podle vlastního výběru, pádlo
 • plovací vestu
 • převoz osobních věcí
 • dopravu řidičů k autům
 • péči instruktora na vodě
 • pojištění poškození zapůjčeného vybavení
 • pojištění CK proti úpadku
 • DĚTSKÁ CENA: do 8 let 1990 Kč, do 15 let 2 390 Kč.
 • CENA NEZAHRNUJE: parkovné aut, vstupy do památek.

Další informace

Doprava: vlastní, autem nebo vlakem.
Sraz: 10:00 na vodáckém tábořišti v Sokolově.
Ubytování: kempy a tábořiště ve vlastních stanech.
Jídlo: snídaně formou švédských stolů máte od nás, obědy pořídíte cestou po hospodách. Kempy a tábořiště vždycky mají alespoň bufet.
Lodě - vyber si: nafukovací Pálava (2 sedačky), nafukovací kajak Safari, nafukovací debl kajak K2 pro dospělé nebo jednoho rodiče s dítětem. Na vyžádání samovylévací kánoe Baraka (2 rodiče s malým dítětem) za příplatek 100 Kč/den. Plastová Vydra a Samba (2 sedačky),   velká rodinná Samba (3 - 4 sedačky).
Památky a zajímavosti v okolí: hrad Loket,  Karlovy Vary, prameny Mattoniho kyselky, gotic. kostel a zbytky hradiště v Radošově, zřícenina hradu Perštejn,  Hauneštejn - středověký strážní hrad poblíž cíle vaší plavby.
Pojištění trvalých následků úrazu zahrnuje také úhradu 80% stornopoplatků, pokud nemůžete jet z důvodu nemoci. Denní sazba pro dospělého je 25 Kč, pro děti do 15 let 21 Kč. Pojišťovna Uniqa, a. s.

Reference

Petr
Ahoj, děkujeme za super týden na Ohři !!!! Tom s Kubou se o nás starali jako o vlastní. !!!!. Jako vždy super servis se vším co k tomu patří.  Petr, Petřík, Markéta.