MENU

Otava ze Sušice, dovolená na vodě bez starostí. Snídaně a kempy v ceně. ( 5 dnů )

14. 8. - 18. 8. 2024
CENA: 3 990 Kč
OBTÍŽNOST: Velmi lehká

Vodácká dovolená na Otavě i pro začátečníky a rodiče s dětmi

Pohodová plavba krajem historických a technických památek. Jezy jsou většinou sjízdné a vodáky potěší i úseky drobných peřejek. K tomu exkurze do pivovaru, vodní elektrárny a skanzenu.  A pokud nemáte tolik času, můžete se přidat jen na víkend.
Náročnost: nízká. Tip pro začínající, rodiče s dětmi a vodáky, kteří nechtějí jenom pádlovat.
 
1. den: Sušice - Velké Hydčice, 13 km. Cestou už z dálky vidíte nad řekou impozantní zřícenu hradu Rábí. Zastavíme se tady na prohlídku a oběd pod hradem.
2. den: Velké Hydčice - Střelské Hoštice (muzeum vorařství) - Katovice, 15 km. Kemp Otavský ráj  je nejlepším kempem na Otavě, má výbornou kuchyni a milou obsluhu. A protože je tady krásně a dobře,  zůstáváme na 2 NOCI.
3. den: volný den pro výlety v okolí:
Horažďovice aquapark, Katovice exkurze ve vodní elektrárně (unikátní Kaplanovy turbíny) nebo výlet do Hoslovic (dokonale zrekonstruovaný skanzen vodního mlýna z dob Karla IV a včelín), exkurze v pivovaru. Kdo chce raději pádlovat, může s námi do Strakonic na slalomovou trať a potrénovat vodácké dovednosti, vyzkoušet si paddleboardy nebo kajak.
4. den: plavba v úseku Katovice - Strakonice volno na oběd - Štěkeň, 16 km.

5. den: Štěkeň - Putim, 13 km. Končíme na soutoku s řekou Blanicí kolem 14 hodiny.

Kód Termín Cena zájezd
338 14. 8. - 18. 8. 2024 3 990 Kč objednat

Cena 3 990 Kč zahrnuje

 • 4x snídaně
 • 4x kempy
 • loď podle vlastního výběru, pádlo
 • plovací vestu
 • převoz osobních věcí
 • dopravu řidičů k autům
 • péči instruktora na vodě
 • pojištění poškození zapůjčeného vybavení
 • pojištění CK proti úpadku
 • DĚTSKÁ CENA: do 8 let 2 790 Kč, do 15 let 3 190 Kč.
 • CENA NEZAHRNUJE: parkovné aut, vstupy do památek.

Další informace

Doprava: vlastní, autem nebo vlakem.
Sraz: v 10:00 na tábořiště v Sušici.
Lodě - vyber si: nafukovací Pálava (2 sedačky), nafukovací kajak Safari, nafukovací debl kajak K2 pro dospělé nebo jednoho rodiče s dítětem. Na vyžádání samovylévací kánoe Baraka (2 rodiče s malým dítětem) za příplatek 100 Kč/den. Plastová Vydra a Samba (2 sedačky),   velká rodinná Samba (3 - 4 sedačky).
Ubytování: kempy ve vlastních stanech.
Jídlo: snídaně formou švédských stolů máte od nás, ostatní jídlo je už na vás. Obědy cestou a večeře v kempech nebo vlastní vaření.
Historické památky v okolí: trosky největšího českého gotického hradu Rábí a hradu Prácheň, slovanské hradiště Kněží hora, hrad a muzeum ve Strakonicích, středověká tvrz v Kestřanech a sám Písek stojí za delší zastavení.
Pojištění trvalých následků úrazu zahrnuje také úhradu 80% stornopoplatků, pokud nemůžete jet z důvodu nemoci. Denní sazba pro dospělého je 25 Kč, pro děti do 15 let 21 Kč. Pojišťovna Uniqa, a. s.

Reference

Smolík
Děkuji Vám za milou a příjemnou komunikaci s Vaší kanceláří a za super zážitky a pohodový týden na Otavě. Díky Tomášovi, Kubovi a Honzovi za  skvělou organizaci na vodě i na suchu. Díky i za rady při pádlování a tipy na další zájezdy s Vaší CK. Bylo to fajn. S pozdravem Smolíkovi.
Petr, Petřík, Markéta
Ahoj Kubo, děkujeme za fotky a ještě jednou za pohodovou vodu s Tebou a Matějem. Jako vždy super servis. Děkujeme Petr, Petřík a Markéta. (Letní Otava)