MENU

Rafting Enns, Salza a canyoning, Rakousko ( 3 dny )

9. 8. - 11. 8. 2024
CENA: 5 750 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Rafting a canyoning v Rakousku Štýrsku

Rafting a canyoning v NP Gesäuse provozujeme s rakouskou raftovou společností UP & DOWN.

Rafting začneme na ENNSNP Gesäuse, kolem sebe výhledy na Ennstálské Alpy. Pak canyoning na jednom z přítoků, včetně odvážných skoků do pořádně ledové laguny.
SALZA je oblíbená pro unikátní soutěsky, nádherné vlny a dlouhé peřeje.  Obě řeky nám tečou za humny a od sebe jsou jen přes kopec. Náročnost je WW 2 - 3+, takže úplně pro každého.

Pozor! Pokud jste tři, alespoň jeden máte vodácké zkušenosti a nechce se vám jet na velkých raftech, můžete jet na mini raftu pro 3 a ušetřit rakouské poplatky za rafting.

1. den: navečer odjezd do kempu, ubytování na celý víkend.
2. den: rafting na ENNS.  Posádky se sehrají, vyladíme formu. Odpoledne uvidíte místo, kde největší ennské peřeje Gesäuse překonávají obří kamenný katarakt. Kdo bude chtít, toho čeká ve skalní průrvě canyoning. Večer  pro zájemce gril párty.
3. den: rafting na SALZE. Odpoledne odjezd domů, návrat do 23:00.

Kód Termín Cena zájezd
513 21. 6. - 23. 6. 2024 5 750 Kč objednat
522 9. 8. - 11. 8. 2024 5 750 Kč objednat
532 6. 9. - 8. 9. 2024 5 750 Kč objednat

Cena zájezdu 5 750 Kč zahrnuje

 • dopravu
 • rafting s profi instruktory nebo rafting na mini raftu
 • rakouský poplatek za nástupní místa na Salze
 • 2x kemp
 • vodáckou bundu, vestu, helmu
 • pojištění CK
 • VLASTNÍ DOPRAVA: sleva 700 Kč. Parkování na kraji kempu zdarma. Parkování přímo u chatky nebo stanu 3,50 €.
 • DĚTI 13-15 LET: sleva 300 Kč.
 • PŘÍPLATEK: půjčení neoprenu 200 Kč a neoprenových bot 130 Kč.
 • PLATÍ SE NA MÍSTĚ: rakouské poplatky za rafting 40 €/os (neplatí mini rafty, kánoe a kajaky).
 • UBYTOVÁNÍ ZA PŘÍPLATEK:  4 lůžková chatka za 52 € na noc při obsazení chatky 3-4 osobami, 48 € chatka při obsazení pouze 2 osobami, platí se na místě.

Další informace

Nástupní místa: Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha, Příbram a Písek nebo Benešov a Tábor, České Budějovice. Trutnov a Jaroměř na dotaz.
Doprava: autobusem nebo minibusem s klimatizací podle počtu přihlášených. Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu.
Ubytování: 2x ve vlastním stanu v kempu s dobrým sociálním zázemím a hospodou. Ubytování za příplatek objednávejte s časovým předstihem.
Stravování: vlastní vaření, na sobotní večeři si můžete objednat grilování steaku a zeleniny.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí pro rafting: je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu z důvodu nemoci. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 40 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 23 Kč/den.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky nejpozději 7 dní před odjezdem. Najdete v nich čas odjezdu a upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, potravin a tipů na stravování, případné upřesnění programu atd. Dojde-li ke změně oproti katalogu je informace v těchto materiálech rozhodující. V případě zásadních změn jsme povinni postupovat podle VOP.
Dárek?

Reference

Lenka
Ahoooooj,
za celý Hradecký team a určitě nejen za ten děkujeme za peckový víkend na Salze, počasí ideální, Vašek i Lumír borci na svém místě. Miloš Č.

Ondra
Ahoj do Cvoku, rád bych poděkoval za fantastické dny 10-12.9. 2021 na Salze a Enns, zážitky z vody nezapomenutelné, vše vyšlo parádně. Velký díky Vaškovi a Tomášovi, profíci, parťáci a skvělí kuchaři. Rádi se budeme vracet. Ondra, Luci, Matyáš...díky
Lenka
Účastnily jsme se s kamarádkou Luckou VÍKENDu NA ENNS A SALZE 18.-20.6. 2021 Kuba i Vašek se ukázali jako skvělí instruktoři při sjíždění obou řek i při brouzdání korytem řeky. Nebyl žádný problém, který by nebyl vyřešen, organizačně vše top a rovněž byli výbornými společníky nejen na řekách, ale i při zábavě v kempu (ač se to nemusí zdát, kytarista Kuba svou hrou a zpěvem nadchl mnohé místní posluchače a Vašek nezapře svůj cit pro jazyk, obzvláště při zpívání cikánské písně). Gratulujeme k takovým akčním lidem Vaší agentury. Také nějaké negativum, krátká doba na naše společné řádění. VELKÝ DÍK TĚM SKVĚLÝM KLUKŮM...tleskáme, Lenka a Lucka
Káťa a Honza
Ahoj, tlumočte prosí­m Vaškovi naše poděování­ za krásný weekend. Zde mu posílám obrázky, že je nejen nejlepší­ kormidelní­k, ale i kuchař. Káťa a Honza. (Enns a Salza)