MENU

Rafting Grossglockner Rakousko, ledovcové řeky

Termíny se připravují
CENA: 6 990 Kč
OBTÍŽNOST: Střední

Rafting na ledovcových řekách pod Grossglocknerem

Obě ledovcové řeky pramení pod GROSSGLOCKNEREM. Máme za nimi delší cestu, ale to nám bohatě vynahradí jistota špičkové vody, vlny, válce a peřeje a to všechno s kulisou masívu VYSOKÝCH TAUR.

1. den: odjezd odpoledne do kempu v Obervellachu, příjezd na místo pozdě v noci.
2. den: rafting na MÖLLU. Hravé peřeje i pohodička s výhledy do krajiny. Na oběd se stavíme v kempu a pokračujeme v dalším úseku, obtížnost WW 2 - 3. Navečer přejedeme 55 km do kempu na ISELU. Můžete posedět v místní hospodě u kvasnicového piva nebo venku u ohně, pro zájemce gril párty.
3. den: rafting na 2 úsecích ISELU se nese ve znamení velkých vln a divočejších peřejí. K tomu si přidejte výhledy na předhůří Taur a Lienzských Dolomit v celé své kráse. Náročnost WW 3+, horní úsek WW 4. V kempu se ještě najíme a příjemně utahaní jedeme domů, návrat do 23:00. Víkend, kterého prostě nebudeš litovat.

Termíny se připravují

Cena zájezdu 6 990 Kč zahrnuje

  • dopravu minibusem
  • rafting s profi instruktory
  • 2x kemp
  • vodáckou bundu, vestu, helmu
  • neopren a neoprenové boty
  • pojištění zapůjčeného vybavení pro případ poškození
  • pojištění CK proti úpadku
  • VLASTNÍ DOPRAVA: sleva 800 Kč.

Další informace

Nástupní místa: Hradec Králové, Pardubice 12:30, Poděbrady, Praha 14:00, Příbram a Písek nebo Benešov a Tábor, České Budějovice. Trutnov a Jaroměř na dotaz.
Doprava: luxusním busem s klimatizací, max. 16 účastníků. Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu. Bus jede po uvedené trase nejrychlejší cestou na místo. Nástupní místa mimo trasu nelze, máme to časově jen tak tak. 
Vlastní doprava: do Obervellachu můžete přijet kdykoliv během pátku, spolu se sejdeme v sobotu v 10:00 před recepcí. Počítejte s tím, že když nebude volné místo v našem voze, budete svým autem jezdit i během programu, ale většinou se nám podaří naložit na převoz alespoň řidiče. Jinak si auta se svozem vzájemně pomáhají. Vzdálenost z Prahy do kempu je 554 km, z Brna 491 km.
Ubytování ve vlastním stanu v kempu v Obervellachu a Ainetu, oba jsou s výborným sociálním zázemím a restaurací.
Jídlo a pití: vlastní nebo hospoda a na sobotní večeři si můžete objednat grilovaný steak.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí pro rafting je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu z důvodu nemoci. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 40 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 23 Kč/den.
Propozice k odjezdu zasíláme elektronicky nejpozději 7 dní před odjezdem. Najdete v nich čas odjezdu a upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, potravin a tipů na stravování, případné upřesnění programu atd. Dojde-li ke změně oproti katalogu je informace v těchto materiálech rozhodující. V případě zásadních změn jsme povinni postupovat podle VOP.
Dárek?