MENU

Rafting Kamenice

Termíny se připravují
CENA: 1 750 Kč
OBTÍŽNOST: Těžká

Rafting na Kamenici - vypouštění PN Josefův Důl

Druhý nejtěžší rafting v Čechách není pro úplné začátečníky. Kaňon je úzký, průjezd mezi balvany často jen na šířku raftu a voda sakramentsky rychlá.  Mezi všemi vodáky budí velký respekt Drškovské schody, Navarovská soutěska, PrádelnaTobogán to jen všechno potvrdí.
Souhra raftové posádky je tady fakt nutná, takže už musíš vědět o co jde a zabrat. Pro skvělý adrenalinový zážitek na 8 km WW 3 - 4 potřebuješ zkušenosti, odvahu a páru!

Termíny se připravují

Cena 1 750 Kč/1 150 Kč zahrnuje

  • rafting na člunu s instruktorem
  • zapůjčení vybavení - neopren a neoprenové boty, vodácká bunda, vesta, přilba
  • organizátora a převoz osobních věcí do cíle
  • svoz řidičů k autům
  • pojištění pro případ poškození vybavení
  • CENA 1 150 Kč je pro účastníky posledních ročníků v roce 2018 a 2019.

Další informace

Místo srazu: obec Plavy, doprava autem nebo vlakem.
Cíl: obec Jesenný.
Splavné: nově je zavedeno splavné 50 Kč/os., vybírají ho pořadatelé závodů na místě a slouží na pokrytí nemalých nákladů s organizací.
Propozice: rozesíláme e-mailem ve středu před akcí.
Čluny: raftové čluny Pulzar, řídí je profesionální jezdci CVOK týmu. Kromě kvalifikace Instruktor raftingu nebo licence IRF mají i nejvyšší licenci Cvičitel raftingu a vodní turistiky bez omezení, tzn. až po nejtěžší obtížnosti světových řek.
Vypouštění přehrady:  akce je závislá na vypouštění přehrady Josefův Důl.
Pojištění trvalých následků úrazu zahrnuje také úhradu 80% stornopoplatků, pokud nemůžete jet ze zdravotních důvodů (včetně Covidu). Denní sazba pro dospělého je 25 Kč, pro děti do 15 let 21 Kč. Pojišťovna Uniqa, a. s.

Reference

Věra B.
 Ahoj, chtěla bych poděkovat za opět skvělou Kamenici v uplynulém víkendu. Nakonec nám nevadilo, že jsme si museli přivstat a přijet na první lot, protože sluníčko dost pálilo i takhle ráno, odpoledne bychom se už asi opravdu uvařili. Atmosféra super, voda taky super, počasí vyšlo, co dodat. Děkujeme :-) Jen bych měla ještě prosbičku, jestli budete vyrábět nějaké video z Kamenice, jestli by jste mohli zase poslat DVD. Koukali jsme, že Šárka Borůvková občas z břehu natáčela a myslím že i pár našich legračních situací. Pokud by se nám je podařilo sehnat natočené, bylo by to fajn. Za naši celou partu, co jsme jeli, moc děkuji a snad se s vámi brzy zase na nějaké vodácké akci setkáme. Věra B.