MENU

Rafting Kamenice 2025

Termíny se připravují
CENA: 1 450 Kč
OBTÍŽNOST: Těžká

Rafting na Kamenici - vypouštění PN Josefův Důl

Druhý nejtěžší rafting v Čechách není pro úplné začátečníky. Kaňon je úzký, průjezd mezi balvany často jen na šířku raftu a voda sakramentsky rychlá.  Mezi všemi vodáky budí velký respekt Drškovské schody, Navarovská soutěska, PrádelnaTobogán to všechno jen potvrdí.
Souhra raftové posádky je tady fakt nutná, takže už musíš vědět o co jde a zabrat. Pro skvělý adrenalinový zážitek na 8 km WW 3 - 4 potřebuješ zkušenosti, odvahu a páru!

Termíny se připravují

Cena 1 450 Kč zahrnuje

  • rafting na člunu s instruktorem
  • zapůjčení vodáckého vybavení - neopren a neoprenové boty, bunda, vesta, helma
  • organizátora a převoz osobních věcí do cíle
  • svoz řidičů k autům
  • pojištění vybavení pro případ poškození
  • Vlastní vodácké vybavení: sleva 150 Kč.

Další informace

Místo srazu: obec Plavy, doprava autem nebo vlakem.
Cíl: obec Jesenný.
Splavné: nově je zavedeno splavné 50 Kč/os., vybírají ho pořadatelé závodů na místě a slouží na pokrytí nemalých nákladů s organizací.
Propozice: rozesíláme e-mailem ve středu před akcí.
Čluny: raftové čluny Pulzar, řídí je profesionální jezdci CVOK týmu. Kromě kvalifikace Instruktor raftingu nebo licence IRF mají i nejvyšší licenci Cvičitel raftingu a vodní turistiky bez omezení, tzn. až po nejtěžší obtížnosti světových řek.
Vypouštění přehrady:  akce je závislá na vypouštění přehrady Josefův Důl.
Pojištění trvalých následků úrazu zahrnuje také úhradu 80% stornopoplatků, pokud nemůžeš jet ze zdravotních důvodů. Denní sazba pro dospělého je 25 Kč pojišťovna Uniqa, a. s.

Reference

Věra B.
 Ahoj, chtěla bych poděkovat za opět skvělou Kamenici v uplynulém víkendu. Nakonec nám nevadilo, že jsme si museli přivstat a přijet na první lot, protože sluníčko dost pálilo i takhle ráno, odpoledne bychom se už asi opravdu uvařili. Atmosféra super, voda taky super, počasí vyšlo, co dodat. Děkujeme :-) Jen bych měla ještě prosbičku, jestli budete vyrábět nějaké video z Kamenice, jestli by jste mohli zase poslat DVD. Koukali jsme, že Šárka Borůvková občas z břehu natáčela a myslím že i pár našich legračních situací. Pokud by se nám je podařilo sehnat natočené, bylo by to fajn. Za naši celou partu, co jsme jeli, moc děkuji a snad se s vámi brzy zase na nějaké vodácké akci setkáme. Věra B.