MENU

Rafting na Labi Herlíkovice - Vrchlabí: duben 2024

Termíny se připravují
CENA: 1 190 Kč
OBTÍŽNOST: Střední

Rafting z Herlíkovic do Vrchlabí a dáme si to dvakrát

Čtyři roky trvaly opravy přehradní nádrže Labská, pak z nařízení NP se může pouštět jen 1 za dva roky, pak omezení kvůli Covidu, ale letos už je zase jede! Svočr pořádá v Labské soutěsce závody, kdo nezávodí, na trať nesmí, ale  můžete s námi jet úsek z hranic KRNAPU v Herlíkovicích do Vrchlabí. Tady se rozjezdíte a na druhou jízdu dáme na vodu hned pod soutěskou a sjedeme to ještě jednou. 
Obtížnost je WW 2-3, takže pár začátečníků v partě zkušenějších vodáků nevadí. Čekejte několik silných válců a rozbitých peřejí za skalnatými prahy.
Plánován na rok 2024.

Termíny se připravují

Cena akce 1190 Kč za osobu

  • 2x plavbu na raftu s instruktorem
  • dopravu z Podhůří na start a zase zpátky
  • zapůjčení vybavení - vodácká bunda, vesta, přilba
  • zapůjčení neoprenu a neoprenových bot
  • převoz osobních věcí do cíle
  • pojištění vybavení pro případ poškození
  • Pozn. děti od 15 let.

Další informace

DOPRAVA: vlastním autem nebo vlakem do Podhůří.
PROPOZICE K AKCI: posíláme elektronicky 3 dny předem (doporučené vybavení, upřesnění, kontakty na místě...)
ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ TRVALÝCH NÁSLEDKŮ: zájemcům můžeme uzavřít úrazové pojištění trvalých následků od pojišťovny Uniqa, a. s. Sazba za jeden den pro dospělého je 25 Kč, pro děti do 15 let 21 Kč.
Vypouštění přehrady:  akce je závislá na vypouštění přehrady Labská.

Reference

Lenka
Ahoj Cvoku, děkuji za nás Holubice za skvělou organizaci víkendových raftů na Labi. Užily jsme si to! Tak někdy zase na viděnou Lenka, Alík a Ála
Karel K.
Dobrý den všichni CVOKaři! Rádi bychom poděkovali všem, kdo se podíleli na organizaci velikonočního raftového sjezdu Labe. Zuzka Novotná v zázemí byla moc příjemná, a kluci na raftech - Tomáš Novotný, Honza Kučera a "Obelix" byli zábavní a dobří lodivodi. Plavba všem utekla nějak rychle a moc se nám líbila! Nejdéle za rok se těšíme naviděnou! Karel K. a 9 ostatních vodáků z Příbrami