MENU

Rafting na Salze v Rakousku

24. 9. - 26. 9. 2021
CENA: 4 390 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Rafting na Salze v Rakousku Štýrsku

Rafting na člunu s profi guidem. Víkend na nejznámější rakouské řece SALZE v romantickém prostředí kaňonu, skal a soutěsek. Kaňon spodní SALZY je dlouhý 23 km. Raftujete úzkým peřejnatým místem Dlouhá ulička i soutěskami skalních převisů. Máme spoustu času a tak můžete raftovat, skákat a dovádět až do úplného vyčerpání. Obtížnost SALZY WW 2-3 (+) je skvělá i pro začínající raftaře a v létě pro rodiče s dětmi od 13 let. 

Pokud jste 3, alespoň jeden máte vodácké zkušenosti a nechce se vám jet na velkých raftech, můžete jet na hravém mini raftu pro tři a ušetřit rakouské poplatky za rafting.

1. den: navečer odjezd do kempu na SALZE.
2. den: rafting na SALZE, možnost prohlídky vodopádů Wasserlochklamm, večer pro zájemce gril párty.
3. den: rafting  na SALZE, odpoledne odjezd domů, návrat do 23:00. 

Kód Termín Cena zájezd
533 24. 9. - 26. 9. 2021 4 390 Kč objednat

Cena zájezdu 4 390 Kč zahrnuje

 • dopravu
 • rafting s profi instruktory nebo rafting na mini raftu
 • rakouské poplatky za nástupní místa
 • 2x kemp
 • zapůjčení vybavení - vodácká bunda, vesta, přilba
 • pojištění CK
 • VLASTNÍ DOPRAVA: sleva 400 Kč.
 • DĚTI 13-15 LET: sleva 300 Kč.
 • PŘÍPLATEK: neopren a boty 200 Kč.
 • PLATÍ SE NA MÍSTĚ: rakouské poplatky za rafting 40 € za osobu. (Neplatí mini rafty, kánoe a kajaky).
 • UBYTOVÁNÍ ZA PŘÍPLATEK:  4 lůžková chatka za 40 € na noc + 9 € za každou osobu a noc, parkování u chatky zdarma. Z ceny zájezdu bude odečteno kempovné.

Další informace

Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Příbram a Písek, nebo Benešov a Tábor, České Budějovice.
Doprava: autobus nebo minibus podle počtu přihlášených. Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu. 
Vlastní doprava: sejdeme se v sobotu před recepcí v 10:00, další už podle instruktorů. Počítejte s tím, že když nebude volné místo v autobusu, budete svým autem jezdit i během programu, ale většinou se nám podaří naložit na převoz alespoň řidiče. Jinak si auta se svozem vzájemně pomáhají. Vzdálenost z Prahy do kempu je 356 km, z Brna 312 km.
Ubytování: 2x ve vlastním stanu v kempu s dobrým sociálním zázemím a hospodou. Chatku objednávejte s časovým předstihem.
Stravování: vlastní vaření a na sobotní večeři si můžete objednat grilovaný steak.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí pro rafting: je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu, nyní nově i z důvodu onemocnění Cov-19. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 35 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 19 Kč/den.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky nejpozději 7 dní před odjezdem. Najdete v nich čas odjezdu a upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, potravin a tipů na stravování, případné upřesnění programu atd. Dojde-li ke změně oproti katalogu je informace v těchto materiálech rozhodující. V případě zásadních změn jsme povinni postupovat podle VOP.
Dárek:
rádi vám uděláme Dárkový poukaz.