MENU

Rafting pod Grossglocknerem Rakousko, ledovcové řeky. Doprava s námi nebo vlastní. ( 3 dny )

2. 8. - 4. 8. 2024
CENA: 7 450 Kč
OBTÍŽNOST: Střední

Rafting na ledovcových řekách pod Grossglocknerem

Obě ledovcové řeky pramení pod GROSSGLOCKNEREM. Máme za nimi delší cestu, ale to nám bohatě vynahradí jistota špičkové vody, vlny, válce a peřeje a to všechno s kulisou masívu VYSOKÝCH TAUR.

1. den: odjezd odpoledne do kempu v Obervellachu, příjezd na místo pozdě v noci.
2. den: rafting na MÖLLU. Hravé peřeje i pohodička s výhledy do krajiny. Na oběd se stavíme v kempu a pokračujeme v dalším úseku, obtížnost WW 2 - 3. Navečer přejedeme 55 km do kempu na ISELU. Můžete posedět v místní hospodě u kvasnicového piva nebo venku u ohně, pro zájemce gril párty.
3. den: rafting na 2 úsecích ISELU se nese ve znamení velkých vln a divočejších peřejí. K tomu si přidejte výhledy na předhůří Taur a Lienzských Dolomit v celé své kráse. Náročnost WW 3+, horní úsek WW 4. V kempu se ještě najíme a příjemně utahaní jedeme domů, návrat do 23:00. Víkend, kterého prostě nebudeš litovat.

Kód Termín Cena zájezd
521 2. 8. - 4. 8. 2024 7 450 Kč objednat
531 6. 9. - 8. 9. 2024 7 450 Kč objednat

Cena zájezdu 7 450 Kč zahrnuje

  • dopravu
  • rafting s profi instruktory
  • 2x kemp
  • vodáckou bundu, vestu, helmu
  • neopren a neoprenové boty
  • pojištění zapůjčeného vybavení pro případ poškození
  • pojištění CK proti úpadku
  • VLASTNÍ DOPRAVA: sleva 1200 Kč.

Další informace

Nástupní místa: Pardubice 12:30, Poděbrady, Praha 14:00, Příbram a Písek nebo Benešov a Tábor, České Budějovice.
Doprava: mikrobusy nebo minibus, max. 16 účastníků. Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu.
Vlastní doprava: do Obervellachu můžete přijet kdykoliv během pátku, spolu se sejdeme v sobotu v 10:00 před recepcí. Se svozem aut vám samozřejmě pomůžeme.  Vzdálenost z Prahy do kempu je 554 km, z Brna 491 km.
Ubytování ve vlastním stanu v kempu v Obervellachu a Ainetu, oba jsou s výborným sociálním zázemím a restaurací.
Jídlo a pití: vlastní nebo hospoda a na sobotní večeři si můžete objednat grilování.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí pro rafting je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu z důvodu nemoci. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 40 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 23 Kč/den.
Propozice k odjezdu zasíláme elektronicky nejpozději 7 dní před odjezdem. Najdete v nich čas odjezdu a upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, potravin a tipů na stravování, případné upřesnění programu atd. Dojde-li ke změně oproti katalogu je informace v těchto materiálech rozhodující. V případě zásadních změn jsme povinni postupovat podle VOP.
Dárek?

Reference

Dáša T.
Ahoj, chci vám moc poděkovat všem za bezva zážitky, krásný kemp, přírodu a šikovné instruktory a poprosit o fotografie z tohoto termínu. Přeji mnoho spokojených rafťáků a budeme se moc těšit zase někdy nashledanou. Zdraví Zdeněk a Dáša T.    
Radim N.
Ahojjjj  Zuzko  :-) :-) chtěl bych tobě a celému realizačnímu týmu "CVOK"  za sebe poděkovat za raftový výlet na Ledovcové řeky. Opravdu byl to pro mne další neskutečný zážitek, bezvadný a úžasný rafting na těchto Ledovcových řekách pod GROSSGLOCKNEREM. Překrásný výlet, nádherná krajina a spousta užasných zážitku na vodě. Špičková voda, vlny, válce a peřeje a to všechno s kulisou masívu VYSOKÝCH TAUR což byl opravdu uchvatný a nezapomenutelný zážitek pro mě a myslím že mohu říct že i pro ostatní ůčastníky zájezdu :-) :-) ........ Hlavně bych chtěl tímto poděkovat vašim instruktorum kteří dávali od začátku až do konce na nás stále pozor a po celou dobu se starali o naše pohodlí, bezpečí a bezproblémové strávení tohoto výletu :-) :-)  jsou to velmi zkušení instruktoři, vodáci a kluci do nepohody  :-) :-)  přistupovali ke své práci velmi obětavě a hlavně profesionálně. Doufám že zase brzo pojedu s váma někam na další vodu na další rafting. :-) :-) S pozdravem Radim N.
Alena T.
Ahoooooj, minulý víkend jsme s vámi byli na Iselu a opět vám musim říct, že jste prostě nejlepší, už teď se těšíme na příští rok :-). Poděkujte za nás všem guideům, hlavně našemu náčelníkovi Pandovi (slíbili jsme to :-D), ale i ostatní neměli chybu. Takže díky a ahoj příští rok. Alena, Šárka a Michal P. S.: A prosím popožeňte Honzíka ať rozešle fotky, už se nemůžeme dočkat, díky. :-)
Zdenek
Milí přátelé, dovolte, abychom se vrátili k zájezdu 528 na Möll a Isel 3.9.-5.9.t.r. Obě tyto řeky jsme sjížděli i s našimi juniory Vítem a Terezkou na raftech, které bezpečně a s profesionálním přehledem vedli skvělí guidi. Všem patří uznání a dík, zvlášť za perfektní sjetí závěrečného úseku Iselu. Ale vůbec za rychlé stmelení party a také skvělou steakovou večeři. Hlavně díky jim byla celý zájezd, navzdory douhé cestě, správná sportovní pohoda. Také informace během cestování jsme dostávali všestranné a vždycky včas, a s veselou. Na zájezd jsme odjížděli s pocitem, že už asi další podobné nepojedeme. Po této zkušenosti se zdá, že svůj odchod do vodáckého důchodu přece jen ještě odložíme... Po každém zájezdu si říkáme, že jsme měli štěstí na ty nejlepší guidy - a že jsme jich už zažili dost. A tak na letošní dovolené byli ti nejpelší - Obelix, Jirka Klemš a Cyrda, velké díky! S vodáckým "ahoj" celému CVOKu. MUDr. Zdeněk a Eva S.    
Tomáš P.
Ahoj Cvoci, tento víkend jsme se účastnili zájezdu č. 528 - Víkendový rafting pod Grossglocknerem. Stručně řečeno, bylo to skvělé a chválím všechny guidy - Obelixe, Cyrdu i Jirku. Tento víkend jedeme znovu a v tuto chvíli jsem přesvědčený, že se příští rok s Vámi "uděláme" na nějaké další řece. Už pomalu sháníme partu pro raftovou maturitu, uvidíme, jak to vyjde. Cyrda nás odkázal na mail kvůli fotografiím, pokud by to bylo možné, rád bych si nechal zaslat fotky z toho zájezdu na adresu viz. níže, nebo by bylo možné se pro CD (DVD) stavit i na pobočce v Hradci Králové. Pokud byste to stihli už dnes, tak jedem na zájezd 642 na Víkend na Salze. Díky za odpověď a ahoj. Tom P.